نکته هایی برای آرایش بهاری

اگر پوستی خشک یا چرب دارید دیگر نگران ان نباشید چون بهار فصلی است که پوست و آرایش بهاری شما در بهترین وضعیتش قرار میگیرد.

بهار فصلی است که طبیعت میگوید: بیا خوش باشیم! اگر پوست خشک یا چرب دارید دیگر نیازی به نگرانی نیست. در این فصل پوستتان در بهترین وضعیت خودش قرار میگیرد. آرایشتان براحتی خراب نمیشود و ماندگاری بیشتری دارد. پس آماده شوید که چهره خود را بهاری کنید.

آرایش-بهاری

توصیه های کاربردی و مفید برای آرایش بهاری

۱- در آرایش جرات استفاده از رنگهای برجسته را داشته باشید

میتوانید از سایه هایی که مخصوص فصل بهار اند استفاده کنید مثل مرجانی، نارنجی براق، قرمز و صورتی، که همه شان مخصوص این فصل هستند و رنگهای بسیار دوست داشتی هستند. برای رژ لب رنگ نارنجی را امتحان کنید که با هر پوستی عالی میشود. شما میتواند سایه ای از نارنجی را که بیشتر خوشتان می آید انتخاب کنید. اگر مشکلی با نارنجی براق و پرتقالی ندارید از آن استفاده کنید و با افتخار را بروید.

۲- رنگ گلها را امتحان کنید

برای آرایش فصل بهار رنگ گلها بسیار مناسب است با انتخاب آن تازگی و طراوت را بنمایش میگذارید. میتوانید چهره خود را همانند گلی در بهار به نمایش گذارید. رنگ‌های ارغوانی روشن و یاس بنفش، رنگ‌هایی زیبایی برای هستند. رنگهای صورتی نیز زنانه و زیبا هستند. تمام این رنگها برای فصل بهار مناسب اند.

۳- روی آرایش چشمها متمرکز شوید

Untitled-2
برای فصل بهار آرایش چشم به سبک کلاسیک عالی است. خط چشمتان را هم بالا و هم پایین پهن و زاویه دار بکشید، این سبک آرایش فوق العاده خیره کننده است.

۴- آرایش براق و اکلیلی

اکلیل زرق و برق بیشتری به چهرتان میدهد پس در این بهار از آن استفاده کنید. می‌توانید اینکار را با برق لب یا با سایه چشم درخشان به خوبی انجام دهید. اگر میتوانید با خط چشم اکلیلی کنار بیاید از آن در آرایش بهاری استفاده کنید.

۵- خط چشم های رنگی بکشید

دوران استفاده از سیاه دیگر گذشته، میتوانید با تنوع دادن به رنگهای خط چشمتان، طراوت و تازگی به چهره خود ببخشید. آبی آکوا یا سبز آبی، رنگی برای آرایش بهاری عالی اند و زیاد هم به چشم نمی آیند. حتی میتوانید از خط چشم سفید استفاده کنید که یک مد قدیمی بود و ؤز لب رنگی را با ان همرا کنید.

۶- روی مژه ها تاکید داشته باشید

چشمان شما پنجره‌ای به روح شما هستند. برای اینکه چمانتان جلب توجه کنند چه کاری میتواند بهتر از تاکید بر مژه ها باشد؟ استفاده از ریمل باعث میشود چشمان شما بازتر و جذاب تر بنظر برسد. باعث خواهد شد چهره شما با طراوت تر بنظر برسد یعنی همان چیزی که مقصود بهار و آرایش بهاری است.

۷- ابروهایتان را قوس دار نکنید

با طراوت و طبیعی بودن از ارکان فصل بهار است. جدیدترین مد این فصل داشتن ابروهایی بدون نوک یا ابروهایی پسرانه و بدون قوس است. این نوع ابرو باعث میشود چهرتان معصوم تر بنظر برسد. پس از برخ کشیده ابروهایتان هراس نداشته باشید.

۸- طبیعی باشید

آرایش-طبیعی

اگر طرفدار آرایش زیاد نیستید، خوشحال باشید چون چهره بدون آرایش نیز هم اکنون مد است! بدون آرایش یعنی که کم آرایش کنید یا اصلا آرایش نکنید. برای اینکار میتوانید سراغ رژ لب‌هایی با رنگ‌ها و سایه‌های خیلی طبیعی بروید و خط چشم را سبک بکشید. با انتخاب یک فونداسیون مناسب کار کنید که هرگونه نقص پوستتان از بین برود.

خوب این هم نکاتی که میتوانید در استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی بهاری از آنها استفاده کنید. این نکات رواج زیادی دارند و شما را به سطح خوبی از مد و اراستگی های بهار میرسانند. بهار زیبایی داشته باشید!

پایگاه اطلاع رسانی گلستان