آیا مرلین مونرو یک کار بینی؟

برای سالها، مردم این باورند است یا نه آیکون زیبایی معروف مرلین مونرو گیرنده جراحی پلاستیک بوده است. در سال ۲۰۱۰، خاطرات منتشر شده اظهار داشت که مونرو تحت عمل جراحی چانه و همچنین جراحی زیبایی بینی (معمولا به عنوان یک “بینی” نامیده می شود) بود. کسانی که ادعا قبلی، اخیرا تایید شد زمانی که سوابق پزشکی مرلین مونرو و اشعه ایکس را به حراج گذاشته شدند و جزئیات جراحی پلاستیک خود را عمومی ساخته شده است. یادداشت از عمل جراحی پلاستیک او بحث در مورد ایمپلنت غضروف در چانه مونرو که قدمت آن به سال ۱۹۵۰ و همچنین گزارش شده است که مونرو یک روش جراحی زیبایی بینی برای نوک بینی خود برای بهبود ظاهر خود دریافت کرد. در سال ۱۹۵۰، جراحی پلاستیک صورت لوازم آرایشی و بهداشتی نسبتا نادر و خیلی از روز پس از جراحی زیبایی بینی مرلین مونرو تغییر کرده است. 

هدف رینوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی بینی جراحی شامل بینی به منظور افزایش ظاهر زیبایی آن در حالی که حفظ عملکرد. هدف از جراحی زیبایی بینی است به اطمینان حاصل شود که بینی متعادل با بقیه صورت است و توانایی بیمار برای نفس کشیدن را مهار نمی کند. جراحی زیبایی بینی اجازه می دهد تا بینی برای هم به دلایل زیبایی یا ترمیمی اصلاح شود (یا هر دو!). بیمارانی که ناراضی با شکل، اندازه، و یا عملکرد بینی خود را می توانید که متخصص برجسته جراحی زیبایی بینی، دکتر Azizzadeh اعتماد است، به پیدا کردن یک راه حل جامع برای نیازهای خود متعهد است.

انواع مختلف جراحی زیبایی بینی چیست؟

هر بیمار منحصر به فرد است که آن را به نوع جراحی زیبایی بینی مورد نظر آنها می آید. کارشناسان عمل جراحی صورت در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در لس آنجلس در روش جراحی زیبایی بینی تخصص و مجهز به کمک هر بیمار منحصر به فرد با دستیابی به بینی ایده آل برای چهره خود را. برخی از بیماران داوطلب جراحی زیبایی بینی در برای رسیدن به یک ظاهر جوان. دیگران را انتخاب کنید جراحی زیبایی بینی لوازم آرایشی و بهداشتی چرا که آنها با نگاه کلی از بینی خود ناراضی است. جراحی زیبایی بینی نیز در بیمارانی که از تغییر شکل بینی، موانع تنفسی، و یا سوراخهای بینی نامتقارن رنج می برند انجام شده است. دکتر Azizzadeh همچنین می توانید عمل جراحی زیبایی بینی انجام تجدید نظر و بیمارانی که جراحی زیبایی بینی قبل دریافت کرده و ناراضی با نتایج به دست