آیا من نیاز به تجدید نظر جراحی زیبایی بینی؟

اصطلاح “بازنگری رینوپلاستی” ممکن است کمی دلسردکننده برای اکثر مردم، اما یک راه واقعی و مفید برای رسیدن به آنچه جراحی زیبایی بینی های اصلی خود را موفق به انجام است. هستند به دلایل مختلف که چرا کسی که می خواهید یک نسخه انجام می شود به شغل بینی اولیه خود، اعم از انتظارات غیر واقعی به کمتر از کار جراحی ایده آل وجود دارد. اگر شما نگران و یا هیجان زده در مورد امکان تغییر نتایج خود را از جراحی بینی خود را می باشد، تماس به یک متخصص و با تجربه جراح پلاستیک صورت، مانند دکتر Azizzadeh، برای اطلاعات بیشتر در rhinoplasties تجدید نظر.

که می شود ویرایشهای جراحی زیبایی بینی؟

افرادی که ناراضی با نتایج اولین جراحی زیبایی بینی خود را در شانس با تکنولوژی و تجربه ماهر جراحان پلاستیک صورت است که می تواند یک جراحی بازنگری رینوپلاستی پریفورم هستند. جراحی زیبایی بینی به یک روش پیچیده است و گاهی اوقات عمل جراحی ممکن است نتایج اصل در نظر گرفته رسیدن نیست. در این مورد، یک بیمار می تواند بهترین داشتن یک برنامه ریزی دقیق و گفتگو با جراح پلاستیک صورت خود را، و یا در حال حرکت به یک دکتر تمرین بیشتر است.

در بدترین حالت، یک دکتر است واجد شرایط و یا تجربه کافی برای ارائه نتیجه مطلوب نیست. بیماران ناراضی بینی خود را قبل و بعد از گالری به دنبال یک جراح پلاستیک صورت معتبر با و بحث در مورد آنچه تجدید نظر می تواند باشد. فقط به خاطر یک عمل جراحی را ترک یک نتیجه منفی به این معنا نیست که شما ناتوان از این توصیه می شود. شما هنوز هم می توانید یک بینی زیبا و صورت با مراقبت مناسب از یک جراح پلاستیک تجربه داشته باشد. 

گاهی اوقات انتظارات بیمار از آنچه یک شغل بینی می توانید انجام غیر واقعی هستند و آنها فقط می تواند پس از جراحی زیبایی بینی این اصلی را تحقق بخشند. نتیجه نهایی از این روش برای اولین بار ممکن است بیمار را الهام بخش به دیگر تغییرات برای رسیدن به نگاه در نظر گرفته شده است. در این مورد، تجدید نظر می توانند به طور کامل شما را با بهترین بینی تصور فراهم می کند.

در نهایت، حتی در بهترین مراقبت بعد از جراحی زیبایی بینی برای اولین بار خود را، زخم و بهبود ضعیف ممکن است یک اثر در ظاهر و عملکرد بینی خود را داشته باشد. اگر شما تجربه مشکل در تنفس