بیشترین بینی های شغلی سوالات

بابک Azizzadeh، MD، FACS، یک جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی متخصص که شده است انجام مشاغل بینی در بورلی هیلز برای سال های بسیاری است. در طول این سالها، او تعداد بیشماری از بیماران به دنبال بهبود ظاهر بینی خود مواجه شده است، اصلاح مشکل تنفس، یا هر دو. بیشتر بیماران بسیاری از سوالات در مورد روش های بینی. برای کمک به شما در تصمیم گیری اگر یک شغل بینی بورلی هیلز برای شما مناسب است، دکتر Azizzadeh برخی از رایج ترین سوالات از جراحی زیبایی بینی برای شما پاسخ داده است در اینجا.

من کاندید مناسبی برای یک شغل بینی؟

اگر شما با توجه به جراحی زیبایی بینی، مهم است که بازدید می کنید

به یک متخصص برای مشاوره برای تعیین اینکه آیا یا نه شما کاندید مناسبی برای این روش می باشد. بیمارانی که در سلامت خوب هستند و که مایل به بهبود ظاهر بینی خود، اصلاح بدشکلی و / یا بهبود تقارن بینی به طور کلی، نامزدهای خوبی برای یک شغل بینی بورلی هیلز با دکتر Azizzadeh. با دفتر ما تماس به برنامه مشاوره.

چه آیا بازیابی مانند پس از یک جراحی زیبایی بینی؟

پس از یک کار بینی، بیماران معمولا تجربه خواهید کرد سردرد کسل کننده، درد بینی، و ممکن است یک کمی پف صورت داشته باشد. این عوارض جانبی معمولا فقط برای ۲۴ ساعت اول بعد از عمل گذشته است، اما پزشک می تواند داروهای ضد درد برای مدیریت هر ناراحتی تجویز کند. دکتر Azizzadeh توصیه بیماران ماندن در بستر و استراحت، با سر خود را بالا، برای روز اول. تورم اولیه و کبودی معمولا ۷-۱۰ روز گذشته، اما هر بیمار متفاوت است. به طور کلی، تورم را می توان با کمپرس سرد کاهش می یابد. شما ممکن است برخی از خونریزی برای چند روز تجربه می کنند. گروه محصولات و بخیه باید در یک یا دو هفته حذف خواهند شد.

چه زمانی نتایج را کامل مشاهده می کنید؟

بازیابی جراحی زیبایی بینی یک فرایند تدریجی است که نیاز به صبر و شکیبایی است. کامل، نتایج مطلوب از یک شغل بینی ممکن است برای یک تا دو سال بعد از عمل جراحی مشهود است. با این حال، اکثر بیماران نتایج لذت بخش را ببینید در چند ماه، با تنها تورم ظریف باقی مانده است.

چرا باید دکتر Azizzadeh را ببینم؟

دکتر بابک Azizzadeh یک هیئت مدیره گواهی پلاستیک صورت و جراح ترمیمی، و مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی است. او یک جراح دانشگاه

دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی بینی