زیبایی در هنر

با rhinoplasy بودن دوم روش جراحی پلاستیک محبوب ترین در سال ۲۰۰۴ (با توجه به جامعه جراحان پلاستیک آمریکا) انجام می شود، عمل جراحی بینی در حال حرکت است از قلمرو ثروتمند و مشهور را به خانه های مردم عادی مثل من و شما. در حال حاضر که این روش در دسترس تر از همیشه است، آن را تنها طبیعی است که شما را به بسیاری از اطلاعات مربوط به آن در معرض – برخی درست است، برخی تردید، برخی کاملا نادرست است. در این مقاله، ما سعی خواهیم کرد به برخی از تصورات غلط محبوب ترین اطراف جراحی زیبایی بینی.

هر جراح پلاستیک می تواند یک عمل جراحی زیبایی بینی انجام – مشخصات فنی، بله. اکثر جراحان پلاستیک جراحی زیبایی بینی در لیست خواهد خود را از روش انجام شده است. با این حال، این بدان معنا نیست که هر جراح پلاستیک می تواند نتایج جراحی زیبایی بینی خوبی دست یابد. جراحی زیبایی بینی یک روش چالش برانگیز است، هر دو از یک پزشکی و نقطه نظر هنری. جراح پلاستیک باید درک کاملی از آناتومی درونی بینی و کارکرد سیستم تنفسی، به طوری که بینی تغییر شکل است که تنها زیبا و دل انگیز نیست، بلکه کاملا کاربردی. از آنجا که بینی مانند یک عامل مهم در ظاهر کلی چهره ما است، جراح پلاستیک نیز نیاز به یک حس قوی از هنر، برای ایجاد یک بینی است که متناسب با زیبایی با بقیه صورت بیمار.

جراحی زیبایی بینی است غرور انگیزه – با وجود این باور به طور گسترده ای برگزار شد که مردم از عمل جراحی بینی صرفا به دلایل زیبایی، آن را غیر معمول نیست برای این روش برای اصلاح مشکلات تنفسی (به عنوان مثال انحراف تیغه) علاوه بر بهبود ظاهر بینی. در همان زمان، آن ثابت شده است که در بیمارانی که ناراضی با ظاهر بینی خود هستند، داشتن جراحی زیبایی بینی ممکن است به یک تغییر و تحول جسمی و روحی که اعتماد به نفس و در نهایت کیفیت زندگی خود را افزایش منجر شود. از این منظر، اثر جراحی زیبایی بینی است بیشتر به یک درمان درمانی از یک ارضاء خودخواهانه ای برای غرور بیمار.
جراحی زیبایی بینی دردناک است – بر خلاف سایر روش های جراحی پلاستیک مانند کاشت سینه یا پهلو شکم، جراحی زیبایی بینی است که معمولا دردناک نیست. اکثر جراحان انجام جراحی زیبایی بینی تحت بیهوشی عمومی، به طوری که شما به طور کامل در خواب و یک چیز احساس نمی کنند. پس از عمل