غضروف مصنوعی ایجاد شده توسط جدید ۳-D پرینتر

  در گزارش اخیر اخبار پزشکی امروز، محققان جدید چاپگر ۳-D که به طور بالقوه می تواند راه جراحان پلاستیک صورت انجام مراحل جراحی زیبایی بینی با چاپ غضروف انقلابی را توسعه داده اند. بابک Azizzadeh، متخصص جراح پلاستیک صورت در مرکز و جوی پیشرفته جراحی پلاستیک صورت در بورلی هیلز، معتقد است که روند جدید می تواند یک روز به کمک انجام مراحل جراحی بینی و تجدید نظر بهتر است.
چاپ غضروف
 با توجه به این بیانیه، که می آید از دانشمندان در موسسه ویک فارست برای بازسازی پزشکی، غضروف چاپ ثابت کرده است موفق، و همچنین اجرای آن در موش. چاپگر از دو بخش مختلف، یکی در حال جت پرینتر جوهر طبیعی، و دیگر الکترو ماشین در حال چرخش ساخته شده است. با تکنولوژی ترکیب، مونتاژ لایه به لایه غضروف می تواند به دست آورد. امید نهایی برای چاپ غضروف است که ماده به آسانی در دسترس جراحان انجام اعمال که نیاز به غضروف، بنابراین نیاز به انجام پیوند غضروف در این قسمت های مختلف بدن وجود ندارد. این می تواند هر دو پزشکان و بیماران از روش های رایج مانند جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی بینی تجدید نظر، عمل جراحی زانو، و چند تن دیگر بهره مند شوند.هر چند آزمایش این غضروف جدید چاپ شده در انسان گام بعدی در اثبات اینکه آیا یا نه فرآیند ارزشمند خواهد بود، این است که هنوز چند سال فاصله دارد. در این زمان، محققان شروع تلاش از غضروف در موش، که اثبات می شود موفق است. غضروف است که در موش کاشته شروع به توسعه خواص طبیعی که از غضروف واقعی، به این معنی که غضروف مصنوعی است که توانایی رشد و عملکرد بسیار مشابه به غضروف طبیعی موجود در بدن ما.
چیست غضروف؟

غضروف شکل نرم استخوان است که در طول بدن ما رخ می دهد در بسیاری از نقاط، به خصوص در بینی ما است. هنگامی که دکتر Azizzadeh انجام جراحی زیبایی بینی، غضروف نقش اساسی در ارائه بیماران با نتایج طبیعی، متعادل، و کاربردی ایفا می کند. غضروف تبدیل شده است به پایین به عنوان یک نتیجه از زمان و یا عمل های جراحی متعدد پوشیده، نیاز به انجام پیوند غضروف به بازی می آید. در طول عملکرد یک جراحی زیبایی بینی برای یک بیمار نیاز به غضروف اضافی، دکتر Azizzadeh معمولا از پشت گوش یا دنده ها طول می کشد گرافت.
تماس با مرکز و جوی پیشرفته جراحی پلاستیک صورت امروز

به عنوان یک جراح متخصص