می توانیم تجدید نظر جراحی زیبایی بینی را بینی من بزرگتر؟

من یک شغل بینی سال گذشته بود، اما جراح ساخته شده بینی من خیلی نازک است. می توانید بازنگری رینوپلاستی ساخت تا پل بینی من دوباره آن را به نگاه طبیعی تر؟
کارشناس پاسخ دکتر Azizzadeh است
بله، جراحی بازنگری رینوپلاستی می تواند تا ساخت پل از سر و صدا خود را دوباره، ایجاد بیشتر به دنبال طبیعی است. بازنگری رینوپلاستی است که در واقع رایج ترین استفاده برای “معکوس” در جراحی زیبایی بینی برای اولین بار، در نتیجه بینی ساختاری قوی تر، و اغلب بار بزرگتر است.

در حالی که اکثر مردم تحت جراحی زیبایی بینی به کاهش اندازه بینی، زنان جوان آسیا در واقع ساخت بینی خود را برجسته تر، با توجه به ونکوور سان

span>مقاله مشورت مراکز جراحی زیبایی کانادا، و نتایج نشان داد که تعدادی از روش های برای مشتریان آسیایی در سال های اخیر سه برابر شد. در نتیجه، چند پزشک کانادایی بود که در جراحی زیبایی بینی تقویت آسیا تخصص دیده اند، افزایش ۵۰٪ در مشتریان در طول دو سال گذشته است.جراحی زیبایی بینی تقویت روند جدیدتر است، و طراحی نشده است برای ایجاد یک بینی قفقازی اما یک پل بینی بالاتر این است که در پروفایل نمایش داده، پر کردن یک خلاء در اواسط چهره در یک نمایش مستقیم در. روش می دهد بینی کمی ارتفاع بیشتر، که پیچ اواسط صورت، تساوی چشم به هم نزدیک، و یک خط سایه پایین سمت بینی، که باعث می شود نگاه چهره بالغ تر ایجاد می کند.

همانطور که با هر عمل جراحی پلاستیک، شما را به بهترین نتایج را با یک پزشک با تجربه، هیئت مدیره گواهی، و در نظر گرفته است. اگر شما با توجه جراحی زیبایی بینی، برنامه مشاوره با دکتر Azizzadeh متخصص بینی امروز توسط

بسیاری از جراحان پلاستیک تجربه در کار با بیماران از آفریقا، آسیا، خاورمیانه، و یا تبار اسپانیایی زبان محدود کرده اند. این فقدان تجربه با اقوام متنوع اغلب می تواند در روش جراحی زیبایی بینی که تولید نتایج نامتجانس است. دکتر Azizzadeh، با این حال، دارای مهارت و تجربه لازم برای ایجاد زیبا، نتایج جراحی زیبایی بینی زیبا برای هر نوع صورت و قومیت.

استانداردهای زیبایی شده اند به تدریج در حال تغییر در طول سال، و آنها به طور فزاینده ای با استانداردهای چند فرهنگی بیشتری تعریف شده است. به عنوان یک نتیجه، روند در حال حاضر است که برای بهبود ویژگی های در حالی که حفظ یک نگاه قومی.