نوجوان جراحی زیبایی بینی در حال افزایش است

جراحی بینی :
صنعت جراحی پلاستیک به سرعت در حال رشد، و جای تعجب نیست، بنابراین عمل جراحی پلاستیک برای نوجوانان است. ساخت تا ۴۵ درصد از عمل جراحی زیبایی در نوجوانان – – جراحی زیبایی بینی، معمولا به عنوان یک شغل بینی شناخته شده، شایع ترین نوجوان روش جراحی پلاستیک است و محبوبیت خود را در میان نوجوانان شده است به طور مداوم در چند سال گذشته افزایش یافته است.

 

اگر شما علاقه مند به یادگیری در مورد جراحی زیبایی بینی نوجوان هستند

، با مرکز و جوی پیشرفته جراحی پلاستیک صورت در بورلی هیلز و برنامه مشاوره با صورت مشهور جهان جراح پلاستیک و گوش، دکتر بابک Azizzadeh.

دکتر Azizzadeh است هیئت مدیره گواهی و متخصص در طبیعی، به دنبال نتایج، که او با ایجاد تقارن در صورت هر بیمار، نگه داشتن چشم ها، گونه ها، پیشانی و چانه متعادل و در هماهنگی کامل بدست می آورد. تماس با دکتر Azizzadeh امروز و کشف چگونه او می تواند زندگی خود را با خیره کننده، نتایج طبیعی، به دنبال تغییر دهید.

چه سن می تواند شما را یک شغل بینی؟

از آنجا که بینی خود را مرکز نقطه کانونی از صورت خود را، که نمی اعتماد به نفس در ظاهر آن می تواند مضر برای عزت نفس خود را. این کمک به افزایش محبوبیت جراحی زیبایی بینی نوجوان، که همچنین ایجاد کرده است بحث پیرامون آنچه سن مناسب برای یک شغل بینی است کمک کرده است.

آن را به شدت توصیه می شود که یک بیمار نوجوان صبر کنید تا تحت جراحی زیبایی بینی تا بینی است اندازه بزرگسالان، که به طور کلی بین ۱۵ و ۱۶ برای زنان و ۱۶ و ۱۷ برای مردان رخ می دهد است. دکتر Azizzadeh همچنین توصیه میکند که هر عمل جراحی پلاستیک برای نوجوانان می شود در طول تعطیلات تابستان از مدرسه انجام می شود، به منظور اجازه می دهد به بهبودی کامل.

باید یک شغل بینی را دریافت کنم؟

هنگامی که یک نوجوان در نظر تحت جراحی زیبایی بینی، آن را برای نوجوان، پدر و مادر، و جراح پلاستیک صورت هیئت مدیره گواهی را به نشستن و بحث در مورد دلایل نوجوان برای عدم تمایل جراحی پلاستیک مهم است. برخی از بیماران به دنبال جراحی زیبایی بینی نوجوان به دلایل مانند تیغه بینی یا تنفس انحراف مشکلات، اما دیگر تمایل به عمل جراحی برای بهتر خود اعتماد به نفس. هر چه دلیل، جراح پلاستیک خود می تواند کمک به تعیین روش کار بینی برای شما مناسب است، و اگر این زمان مناسب

پایگاه اطلاع رسانی گلستان