مرد از خواب بیدار پس از جراحی زیبایی بینی بدون بینی

جراحی بینی :

همه ما داستان های ترسناک در برخی از نقطه در زندگی ما در مورد عمل جراحی شنیده می شود. شما در مورد داستان هایی از مایکل جکسون که در آن او را تحت تنظیمات اصلی و بینی خود را هرگز نمی تواند همان را پس از همه از روش او تجربه را می شنوید. بسیار مهم است که نه تنها به شما یک جراح پلاستیک است که هیئت مدیره گواهی، بلکه یکی این است که تخصصی در هدف از عمل جراحی خود را پیدا کنید. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، دکتر Azizzadeh یک پلاستیک صورت و جراح ترمیمی است و هیئت مدیره دو مدرک تخصصی در جراحی پلاستیک صورت و همچنین گوش و حلق، تخصص جراحی است.

او می داند که چگونه ماهرانه که مسئولیت رسیدگی به بسیاری از روش های جراحی زیبایی بینی و واقعا در مورد مراقبت از رفاه از بیماران او.

جراحی زیبایی بینی یکی از شایع ترین روش های پزشکی در حال رشد بیشتر و بیشتر محبوب است. حتی اگر آن را به طور فزاینده ای رایج است، آن را نیز یک روش بسیار چالش برانگیز چرا که هدف این است که ایجاد بینی طبیعی ترین و موزون و بدون تأثیر عملکرد یک شخص به نفس کشیدن. برای بسیاری از مردم، آنها را تجارب مثبت با روش خود و راه رفتن دور با بینی ایده آل خود را. با این حال، برای دیگران، آن یک کابوس است که مشکلاتی را برای زندگی خود آنها هرگز انتظار می رود ایجاد شده است. هر چند آنچه آقای THAKKAR، یک مرد از شهر اوکلاهما، پس از عفونت بینی و بسیاری از جراحی تجربه بسیار نادر است، کابوس خود reailty شد.

“او به من گفت این بود که یک عفونت در آن وجود دارد وجود دارد و از آنجایی که من در اتاق جراحی شد و ناخودآگاه او را به این تصمیم،” آقای فاکس THAKKAR 23 گفت.

آقای THAKKAR در اصل یک جراحی زیبایی بینی پس از طلاق او را از طریق در سال ۲۰۰۶ رفت به عنوان او ابراز بودن یک حرکت بیهوده و خودخواه قرار گرفتند. طول این دوره از یک سال، آقای THAKKAR هشت جراحی با هدف رفع عفونت آغاز شده توسط اولین جراحی بود. در طول عمل جراحی اخیر خود، بخشی از بینی آقای THAKKAR تا به حال به توجه به انتشار عفونت حذف شود، می روم او را به شدت بی ریخت. حتی اگر پس از جراحی آقای THAKKAR منجر به نتایج رضایت

ویرایشهای عمل جراحی زیبایی بینی با پوست نازک

پایگاه اطلاع رسانی گلستان