اولین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

اولین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب جدید اعضا پیش از ظهر دیروز در سالن جلسات حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و با تصویب این اعضا، دکتر فریبرز امینی به مرتبه استادی ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی حوزه پزشکی- چهل و پنجمین جلسه هیات ممیزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و اولین جلسه این هیات با ترکیب جدید اعضا که در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری با تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عضویت این شورا در آمده اند به ریاست دکتر لاریجانی، قائم مقام رئیس دانشگاه در علوم پزشکی تشکیل گردید.

در این نشست، تعدادی از مربیان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که اخیرا مدرک دکترای تخصصی خود را کسب کرده بودند، پس از بررسی پرونده و عملکردشان در طول تحصیل، به مرتبه استادیاری رسیدند.

همچنین دکتر مریم جوانبخت از واحد مشهد، دکتر مانی میرفیضی از واحد کرج، دکتر صالح سلیمی از واحد ارومیه و دکتر فرشاد هاشمیان از واحد علوم دارویی با توجه به کسب امتیازات لازم و خصوصا عملکرد موفق در چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی و بین المللی، به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافتند.

دکتر فریبرز امینی تنها فردی بود که در این نشست به مرتبه استادی ارتقاء یافت. دکتر فریبرز امینی از واحد دندانپزشکی تهران در کارنامه خود دارای سوابق پژوهشی و علمی فراوانی از جمله؛ تالیف ۶ مقاله داخلی، ۱۶ مقاله خارجی(۱۴ مورد تحقیق اصیل، ۲ گزارش موارد نادر، ۱۰ مقاله ISI، ۳ مورد pub med، ترجمه چند کتاب، داوری چندین مقاله، سابقه مدیریت گروه ارتودنسی، کارشناس نظام پزشکی، عضویت در هیات تحریریه فصل نامه تحقیق در علوم دندانپزشکی، عضویت در شورای پژوهشی واحد و … می باشد. برخی از مقالات دکتر امینی بیش از ۵۰ بار در سایر مقالات معتبر استناد شده است. همچنین دکتر فریبرز امینی در سال ۱۳۹۱ به عنوان پژوهشگر برتر توسط وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری برگزیده شده اند.