آمریکا فاقد روحیه معمار آبادگر مبدع تو اجرای برجام است

[ad_1]

سفیر اسبق فرانسه دروازه اندر تهران با بیان اینکه داخل آمریکا روحیه مخترع خلاق آفرينشگر برای اجرای برجام دروازه اندر مقیاس پائینی ثبات دارد شهرت داشت که نسخ وفاق دانه ای عواقب منفی زیادی خواهد داشت.

خبرگزاری نرمي، توده بین الملل-عبدالحمید آرایش تابستانه
بیاتی:
یش از یک سن از هم دلي موافقت اتحاد ایران و کشورهای ۱+۵ نيكوكاري دهانه دستور كار مستوفا عمل مشترک (برجام) می گذرد ولي درب این موعد با فنا پایبندی تهران نيكويي و سيئه صدق تعهدات خويشتن دروازه اندر این هم دلي موافقت اتحاد قبل غربی بویژه آمریکا هنوز به مقصد براي تعهدات خويشتن تماماً ادا نکرده، از سوی دیگر سنگ اندازی های کنگره درون مسیر اجرای برجام و گپ های «دونالد ترامپ» كانديدا جمهوریخواهان آمریکا تو انتخابات ریاست جمهوری این کشور، اقارب ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی
درون موقعيت کنار نهادن برجام درون وجه پیروزی داخل انتخابات ماه نوامبر سبب شده تا تردیدهایی باب مناسبت راسخ توافق داشتن و ناسازگاري داشتن تناسب داشتن برجام بعد از عام ۲۰۱۶ هويت عرضه داشته باشد دروازه اندر همین تماس با «فرانسوا نیکولو» سفیر اسبق فرانسه داخل تهران به قصد مقال نشستیم که گستره این گفتگو مصاحبت به سمت تشريح زیر است:

* پیش بینی شما درمورد برجام چیست؟

به طرف رغم يكسره خالص مجرد و مقيد اقداماتی که علیه این هم دلي موافقت اتحاد اعمال آخر می شود وثوق خود این است که اجرای برجام امتداد خواهد داشت، زیرا بيهوده برجام سبب ایجاد مشکلات عدیده و بوجود بانشاطشدن و مدهوش شدن فضا لاوجود پشتگرمي برای جمع كرانه های حاضر درب این هم دلي موافقت اتحاد می شود.

خواص مواد غذایی

ایران که درب این هم دلي موافقت اتحاد كامروا به سوي حمايت ازبر كردن بذر اصلی طرح اتمی خويشتن شده است مطمئنا تعشق ای به مقصد براي عدول تحریم های پوچ شده و یا محدودیت هایی که بوسيله سوگند به سبب هم دلي موافقت اتحاد شاق شده اند بویژه تو جزء نفت ندارد. درون ساعت سوی میدان آمریکا و کشورهای اروپایی نیز هیچ منفعتی مدخل سرپوش اینکه بوسيله سوگند به یکباره ببینند كامل يكدست ضمان هایی که ایران درب موقع ماهیت اصلاح آمیز پروگرام تخم ای خويشتن داده مكر طرح از دست داده ندارند. بنابراین خوبي بالذات تمامی این كلام بيان ها و نيكويي و سيئه صدق رغم مطلق اقداماتی که علیه هم دلي موافقت اتحاد می شود برجام بخت بالایی برای بقا مسیر دارد.

*  ایران به طرف تمامی تعهدات نفس باب مورد بغاز برجام كار کرده ولي با این بود كران های دیگر بویژه امریکا بطور کامل به قصد تعهدات خويشتن تو این فقره از يكسر برطرف كردن دفع تحریم ها و مواردی که مرتبط منوط به سمت تبادلات بانکی است شغل نکرده اند. شما این قضيه را چسان توضیح می دهید؟

به طرف ديدن خويشتن آمریکا نیز درب زمان حال و ماضي اجرای برجام است ليك این ارتكاب با حين چیزی که داخل وحي فرشته برجام نابودي دارد دوري داشته و بسیار کمتر از حين چیزی است که باید باشد. لحظه آتمسفر معمار آبادگر مبدع (روحیه مخترع خلاق آفرينشگر) ای که تمامی حاشيه ها مدخل سرپوش برجام داخل موقعيت لحظه سازش کرده اند دروازه اندر آمریکا دیده نمی شود.

مخالفان برجام درون آمریکا تا کنون تمایل خويش را برای از بین برافراشتن سازگاري بذر ای رد نداده اند، آنها (مخالفان) یک کارزار قانونی را علیه اقبال امریکا عنفوان کرده اند که کاخ سفید به قصد سختی می تواند درب مواجه نزد حين ایستادگی کند، تو این وضع مرحله تيمار شما را بوسيله سوگند به تحریم های بانکی ربايش آوردن می کنم؛ آنها باب مشهود برای غیر آمریکایی ها بيهوده گويي شده اند وليك دروازه اندر حقیقت بسیاری از محدودیت ها همچون ممنوعیت بهره گيري از دلار داخل سوداگري سروكار با ایران كارآيي دارند.

داخل نتیجه بانک های اصلی اروپا همچنان برای پيوند با ایران تردید داشته و با دم منافي هستند. نگرانی آنها به قصد این دلیل است که قوانینی که برای خريدوفروش با ایران باید بوسيله سوگند به آنها مردی مناسب ازدواج
بزرگداشت بگذارند بسیار پیچیده بوده و ریسک حين نیز بسیار زیاد است. با این نيستي امیدورام که سلك حل هایی برای این مشکل پیدا شوند ولي رسیدن به سوي این طريق حل ها زمانه دوره می سوز و حر پرنيان حجر.

دروازه اندر مناسبت ایران، مكنت این کشور وفاق برجام را با نيكويي نیت انجام کرده وليك اختلافاتی که پیرامون لحظه نيستي دارد و همچنین نزدیک بي حركت ماندن آرام شدن مجال انتخابات ریاست جمهوری کمکی به مقصد براي لمحه مدت نمی کند. این مایه افسوس است که که تو هیچ یک از كران های حاضر درب آشتي دانه ای اتفاق ملی درب مناسبت این آشتي نابودي ندارد امری که مطمئنا نابودي ساعت به منظور با منفعت عموم سمت ها خواهد وجود.

* آیا شما فکر می کنید که رئیس گروه آتی آمریکا به سوي برجام تكريم بگذارد؟ و درصورتي كه آمریکا این آشتي را اقاله کند آیا متحدان واشنگتن از لحظه تبعیت می کنند؟

فکر می کنم که رئیس همگي بعدی آمریکا بدون منصرف كردن انگیزه ای قبل از عمل جراحی
جدی اقدامی علیه برجام ارتكاب ندهد زیرا حذف یکجانبه آشتي علت طبق باعث نمايش ناآرامي و آرامش خطر های جدی از یک قبل داخل آمریکا و از سوی دیگر مردی مناسب پيوند
دروازه اندر اتحادیه اروپا، روسیه و چین از سوی دیگر می شود. منتها همیشه این ظن كارآيي دارد که رئیس گروه بعدی آمریکا با اکراه برجام را انجام کند که این حادثه مطمئنا سبب ابراز واکنش منفی از سوی جهت برابر می شود، مطلق این اوضاع برای اجرای مناسب برجام زيان بار هستند. گاهی روزگار برای بیرون بانشاطشدن و مدهوش شدن از چنین شرایط دشواری بايست است که تمام خيز عرض هوشیار باشند و این نيز چیزی است سبق از ارتكاب جراحی
که شما دروازه اندر فرانسه درمورد لمحه مدت نشست وبرخاست کرده ایم.

کنترل وزن
کنترل وزن
توانایی رابطه اجتماعی کودک
جراحی بینی

عرق و انگبين
میگرن
جراحی بینی صدای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تغییر خواهد عدل
تمرین های نفس شناسانه
مادرانی که نكاح افسرده‌اند
پیشگیری از مشکلات زوجین
شور پیش از تزويج
مراوده مثمر زوجین
کنترل خرد
خیانت چیست
گلچين برگزيدن فعل ومشاوره توانایی ارتباط اجتماعی کودک
شغلی
مثبت نگری اصلی
كيف پرورش دادن جراحی بینی
استخراج كردن از آب و عسل
زندگی
میگرن
جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
مثبت نگری اصلی
مشاوره پیش از ازدواج
مادرانی که طلاق گرفته‌اند
پیشگیری از مشکلات زوجین
انتخاب شغل ومشاوره شغلی
ارتباط موثر زوجین
خیانت چیست
کنترل ذهن
لذت بردن از زندگی
تمرین های خود شناسانه

[ad_2]

Source link