اتریش مشتری نفت ایران شد/ فروش بار ۱ میلیون بشکه‌ای نفت ایران به مقصد براي او مادر وی

[ad_1]

بوسيله سوگند به شرح خبرگزاری تسنیم به طرف شيريني گزك از آذرنیوز، ایران که داخل اندیشه احیای ساختن انرژی نفس دنبال از بيهوده گويي تحریم های باختر است، به مقصد براي كنار و بازدم گرمي پف همکاری با شرکت های مهم خارجی درب زمینه نفت و دندان است.
جماعت او والده اصل وی اتریش، که یک شرکت بین المللی سخت كوش درب زمینه نفت و نيش كلبتين است داخل بندرگاه تریسته ایتالیا یک بسته نفتی یک میلیون بشکه ای از ایران دریافت کرده و روش است این بسته را به سمت خيز پالایشگاه نفس باب اتریش و رومانی ايفاد نماید. این اولین عملیات تحویل نفت ایران به منظور با این شرکت اتریشی از عام ۲۰۱۲ تاکنون است.
او مادر وی از سن ۲۰۱۱ یعنی زمانی که فعالیت های خويشتن تو حوزه اکتشافی عنف باب باختر ایران را اول کرد، باب ایران درحضور دارد.
این شرکت اتریشی پیشتر با تيرخور احیای فعالیت های ذات باب ایران یادداشت تفاهمی را با شرکت ملی نفت ایران توقيع کرده هستي و عدم. این پيمان نامه حوزه های مختلفی نظیر ارزیابی میادین نفت و دندان و سواپ نفت و ساخته های نفتی را محتوي می شود.
ایران که از نگاه ثروتمند مماشات كردن ذخایر تاييد شده نفتی، چهارمین کشور نفت خیز كره ارض به منظور با شماره می نهر جگربند پيش از تشدید تحریم ها مدخل سرپوش سنه پايه ۲۰۱۲، هرروز بیش از ۴ میلیون بشکه نفت تولید می کرد. به قصد نفس اجاق ابطال تحریم ها، ایران همکاری خويش با شرکت های خارجی را عمران داده و تولیدش را از ۲٫۸ به قصد ۳٫۵ میلیون بشکه باب گاه رسانده است.
۲ شرکت مهم ایتالیایی پیشتر قراردادهای درازمدتی را با شرکت ملی نفت ایران برای واردات نفت از ایران جايزشماري کرده بودند. نيكي بالذات این شرح، ایران هرروز ۶۰ تا ۶۵ عندليب بشکه نفت به قصد شرکت پالایشگاهی ساراس صادر خواهد کرد.
انتهای پیام//۸۰

 

[ad_2]