ادعای اماراتی‌ها مبنی نيكوكاري تهدید کاروان ایران به قصد پاك سازي از پارالمپیک ۲۰۱۶/ نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه و رگه انگ مرتبه عربستانی برای کاروان منا

[ad_1]

بوسيله سوگند به رپرتاژ خبرگزاری تسنیم و شيريني گزك از سایت اماراتی «إرم نیوز»، کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) کاروان ایران را به سمت دلیل نامه نشان تحریک‌آمیز علیه کشورهای حوزه خلیج ايران، تهدید به منظور با دفع از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو کرد. روی زي و ساک‌های ورزشی کاروان منا، مقصود کشور ایران به طرف متفق مرزهایش با کشورهای همسایه از تمام عربستان شكل بسته و عنوان «خلیج ايران» به سوي لسان كلام انگلیسی حتي روی دم خودنمایی می‌کند.

کمیته سازماندهی امتحانات به منظور با نمایندگی از IPC از مسئولان کاروان ایران مطلوب که باب استمرار آزمايش ها از تن پوش‌های نقش دار به طرف این تصوير زمينه سود نکنند و با دثار‌های سهل‌مرطوب به مقصد براي توقع بپردازند. نمایندگان عربستان باب ریو به مقصد براي این بخش بوسيله سوگند به كوه طور رسمی ايراد کرده‌اند و كلام بيان‌اند که حرکت کاروان ایران مغایر با قوانین و ضوابط بین‌المللی است و آنها نباید مسائل سیاسی، قومی و مذهبی را بلد ممارست اسب سواري کنند و به قصد رقبای‌شوكت تعظيم بگذارند.

محمد الخریجی، دبیر کمیته پارالمپیک عربستان داخل این انتساب حرف: خوشحالیم که روايت مسند و مبتدا نقل افكندن الگو کودکانه ایرانی‌ها از خلیج (فارسی) و مقصود کشور من وايشان را از كسوت‌های آنها می‌شنویم، ليك بی‌صبرانه مراقب سياست آنها هستیم که قوانین و آيين نامه ها کمیته بین‌المللی پارالمپیک را بطلان کرده‌اند. همچنین درب زمان حال و ماضي کار و هماهنگی با برادران نفس درب شورای همکاری خلیج (ايران) هستیم تا مانع تکرار چنین حرکتی از عرض آنها (ایرانی‌ها) داخل توقع‌های ورزشی دیگر شویم.

انتهای پیام/

[ad_2]