اشرفی: باب موقعیت سختی هستیم/ امیدوارم كل چاهك زودتر پیکر گلبارنژاد را به مقصد براي خانواده‌اش برسانیم

[ad_1]

بوسيله سوگند به شرح گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، خجسته اشرفی دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک باب انجمن خبری که کمیته بین‌المللی پارالمپیک به مقصد براي ميل تشریح دلایل درگذشت مرحوم گلبارنژاد تشکیل شده هستي و عدم اظهار داشت: دروازه اندر گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع‌ای که با مسئولان کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشتیم جزئیاتی درمورد اتفاق رخنه داده برای گلبارنژاد مورد بحث موردتوجه طرح شده شد و ضمير اول شخص جمع بازهم سوالاتی را از آنها مورد بحث موردتوجه طرح شده کردیم و مسئولان IPC به منظور با ضمير اول شخص جمع گفت ترانه دادند که همکاری ضروري را داشته باشند و به منظور با من واو کمک کردند تا این مشکل را مدیریت کنیم.

وی بقا عربده: من وشما ۲ تقاضا از مسئولان کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشتیم؛ عنفوان اینکه پیکر مرحوم گلبارنژاد را تا فردا برای نقل سرايت احاله به منظور با ایران به منظور با شما تحویل دهند و دوم اینکه داخل امتداد شرح مفصلی با جزئیات بیشتر از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک داشته باشیم.

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک حرف: مدخل سرپوش آينده حاضر اعضای کاروان ایران عامه دلگير هستند ولي كوشش می‌کنیم این تصادف زننده را مدیریت کنیم تا به سوي کاروان شوک باخبر نشود و همچنین از تألم بیشتر خانواده لمحه مدت مرحوم جلوگیری کنیم.

اشرفی تصریح کرد: فوج گزارشی که به سوي من وتو داده‌اند گلبارنژاد ۳۵ کیلومتر از مسیر تاخت را طی کرده هستي و عدم و بعد باب شیب تندی طمانينه آرام می‌گیرد که در یک پیچ ثبات داشته است و درب آنجا کنترل نفس را از رابطه تسلط می‌دهد و به سوي حاشیه دیواره اتوبان معامله اصابت می‌کند. حدود ۲ دقیقه زمان و پهنا می کشد تا بيماركش برسد و سعی می‌کنند او را به سمت بیمارستان منتقل کنند، حكماً اقدامات اولیه را ادا می‌دهند، وليك گویا مرحوم اندرون بيماركش گريبانگير ایست قبلی می‌شود و زمانی که به سوي بیمارستان می‌گروه بهره حدود ۴۵ دقیقه روی او ادا احیا را ادا می‌دهند، ليك بدبختانه پيروز نمی‌شوند.

وی گفتار: برف از ورزشکاران مطلوب و ناپسند و كارآ من وتو وجود و حدود ۱۲ سن حيات که داخل دوچرخه‌سواری فعالیت می‌کرد. او دارای یک مساوي و یک زاده پسر وجود و فردی بسیار علاقمند به مقصد براي خانواده‌اش هستي و عدم. چند زمان سنج روزگار بعد از این همزباني به سوي آنها آگاهي دادیم؛ گرچه نمی‌خواستیم این آگاهي را به سمت تعجيل به قصد آنها بگوییم، وليك بعد از ترويج خبر وساطت كردن ازطريق رسانه‌ها مجبور شدیم این کار را اجرا دهیم. داخل موقعیت سختی هستیم و امیدوارم بتوانیم كل چاه زودتر پیکرش را به قصد خانواده‌اش تحویل دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]