ذمر آوند شرط آمادگی کره‌ای‌ها برای سرمایه‌گذاری درب طرح‌های ریلی ایران

[ad_1]

اعلام آمادگی کره‌ای‌ها برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ریلی ایران

به سوي اعلاميه توده اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی نورزاد درب دیدار با هیئت کره‌ای با تاکید نيكويي و سيئه صدق این‌که یکی از اولویت‌های کلیدی درب ایران پسابرجام وسعت بسط دادن زیرساخت‌های حاملگي بار‌و‌شيريني گزك و ایجاد فضای اقتصادی مستعد اطمینانی برای مشارکت سرمایه‌گذاران درب برنامه‌هاست، اظهار کرد: شرکت صنع درون پذيرايي از سرمایه‌گذاری خارجی پرشوق است تا این سرمایه‌گذاران مسبوق رسته ایران شوند و از منفعت این فرصتهای سرمایه‌گذاری  برخه‌مند شوند؛ ازچه که ایران به مقصد براي لقب کشوری استراتژیک به مقصد براي شهرت چهار صراط تيمچه می‌تواند خو و نواحي پهلوها و باختر و خاور را پیوند داده و محل پيوند کریدورهای بین المللی باشد.

وی با رمز كنايه به طرف این‌که مسير‌حديد زنجير رشت- آستارا یکی از فرصتهای سرمایه‌گذاری نفيس مغتنم و بي ارزش درون ایران است، افزود: این نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه‌پولاد ۱۵۲ کیلومتری تکمیل کننده کریدور صورت سمت چپ- نيمروز جهات و تسهیل کننده مبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای حاشیه دریای خزر و اروپاست.

وی درب فقره بستگي کره‌ای‌ها به سمت مشارکت باب معبر حديد آرایش تابستانه
زنجير چابهار-زاهدان یادآور شد:تفاهمنامه تامین مالی و اجرای این برنامه با هند تصويب شده و سو هندی مسئول است تا اوایل مهر اسناد مهندسی برای نمايش  پیشنهاد مالی- فنی طرح را به مقصد براي تصویب ماخذها آيت اله ها ذیصلاح دروازه اندر ایران برساند.

معين وزیر سلك و شهرسازی بقا جيغ: جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
لذت بردن از زندگی
باب وجه تمایل به قصد همکاری درون این برنامه می‌توانند با تاسیس یک شرکت مشترک با  کشور هند و سازش با آنها این برنامه را بوسيله سوگند به سيما مشترک به سوي ادا رسانند.

خوبي این بالذات تعيين شده شد كران کره‌ای با بررسی دانسته ها ارایه شده و تصمیم دروازه اندر فقره همکاری مدخل سرپوش یکی از برنامه‌های پیشنهادی، آمادگی نفس را برای همکاری عهد اندازه کند. کره‌‌ای‌ها خواهان امضای فهم‌رقيمه همکاری دروازه اندر یکی از برنامه‌های شاهراه‌حديد زنجير ایران داخل روزگار جابجايي هم دستي وزیر شاهراه و مردی مناسب ازدواج
شهرسازی به طرف نيت شرکت درب کنفرانس جهانی همکاری‌های زیرساخت بوسيله سوگند به میزبانی کشور کره جنوبی مدخل سرپوش شهریور ماه هستند.

انتهای پیام/

اعلام آمادگی کره‌ای‌ها برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ریلی ایران

[ad_2]

اعلام آمادگی کره‌ای‌ها برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ریلی ایران