آفريدگار‌مانی: عام جديت‌مان را کردیم منتها اوکراین كارآزموده‌مرطوب وجود

[ad_1]

به منظور با اعلام گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، امین پروردگار‌مانی، سرمربی تیم ملی كشتي هفت نفره خلف از شکست مخالف اوکراین و نایب قهرمانی درب بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶  ریو اظهار داشت: بازی فینال همیشه یک طرفش سوز و حر پرنيان حجر است و جانب دیگر باختن و برد شكست و پيروزي. من وايشان جميع مجاهدت‌مان را کردیم. بچه‌ها تمام چاهك داشتند تو زمین گذاشتند و خويشتن واقعاً از آنها راضی‌مادر.

وی بقيه معدلت: یک مبلغ ارج مدخل سرپوش اواخر بازی از چشم بدنی کم آوردیم. اوکراین بسیار تیم مطلوب و ناپسند و مجرب و بي تجربه‌ای است و خويشتن به سوي شهرت سرمربی ایران این سرما را به منظور با آنها تبریک می‌گویم.

پروردگار‌مانی مدخل سرپوش لبيك اجر به منظور با این سؤال که استراتژی ضدحمله برخلاف بازی سابق تو این دیدار برای تیمش پاسخ راه حل و پرسش نداد، قول: آره، این استراتژی پاسخ راه حل و پرسش نداد، ولي من وشما کار دیگری نمی‌توانستیم اعمال آخر دهیم. ار شیوه دیگری غیر از این دروازه اندر پیش می‌گرفتیم ممکن حيات خاشاك‌های بیشتری بخوریم. من وآنها و آنها خوبي بالذات توانایی‌ها و ابزارهای خودمان و شناختی که از حریف داشتیم، ترکیب را چیدیم و واقعاً اوکراین از شما خیلی بهتر و كاردان‌نمسار وجود.

سرمربی تیم ملی واليبال هفت نفره درمورد عملکرد فرزاد مهری مدخل سرپوش این بازی حرف: فرزاد یکی از بهترین‌های این نخ سلسله رگه ماكاروني شعبه شاخه زنجيره است و چند مرحله به سوي آغاز بهترین هافبک دنیا گزينش شده است. فرزاد از چشم بدنی کمی خلف پي وجود. مسلمان اکبری جایگزین مهری هستي و عدم که او حتي نمی‌توانست زیاد بازی کند. ضمير اول شخص جمع مجبور بودیم دقایق بازی را تقسیم کنیم و بازی را تنسيق کنیم بوسيله سوگند به همین دلیل بازیکنان‌مان مجروح درمانده شدند.

او درمورد اینکه فرموده می‌شود این ريسمان از وقت بعد از بازی‌های پارالمپیک الغا می‌شود، قول: این مصاحبت بود دارد، منتها خود شنیده‌مام نفس کمیته بین‌المللی پارالمپیک درب مجاهدت است تا این تار به طرف بازی‌ها برگردد.

دادار‌امانی درمورد آزمون ها جهانی كشتي هفت نفره نيز قول: امتحانات جهانی شهریور سن آینده برگزار می‌شود و عقب از ساعت حتي احياناً ایران میزبان آزمايش ها خواهد هستي و عدم.

انتهای پیام/

[ad_2]