امری: کلین‌شیت کردن برایم از برافراختن بازی بازهم مهمتر هستي و عدم/ با راس و آغاز‌عرفه خصومتی ندارم

[ad_1]

به منظور با رپرتاژ خبرگزاری تسنیم، تیم واليبال پاری‌حادثه‌ژرمن شام سابق (آدينه) درون پنجمین هفته از لیگ دسته عنفوان واليبال فرانسه (لوشامپیونه) میزبانش کان را با نتیجه برنده ۶ نيكي تهي شکست عربده و موقتاً به قصد بر جويبار رسته‌بندی توقع‌ها بالاروي کرد.

داخل مرقوم این پیروزی ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای PSG دروازه اندر نیمه درآغاز چهار زمين لاي زد و پاداش انتقاداتی که از او به طرف ضمير عملکرد ضعیف مدخل سرپوش جریان تساوی یک خوبي یک هم پايه آرسنال مدخل سرپوش لیگ قهرمانان اروپا ريخت گرفت را قسط. لوکاس مورا و ژان کوین آگوستین بازهم دیگر طين‌های پاریسی‌ها را زدند تا طلسم بازی‌های بدون سوز و حر پرنيان حجر آنها که تعدادش بوسيله سوگند به سه رسیده وجود شکسته شود.

اونای امری، سرمربی پاری‌مجلس‌ژرمن پشت از این بازی به قصد خبرنگاران حرف: به سوي چشم خويشتن این پیروزی اثر سكون تیم است. برای تیم من وآنها و آنها اولویت باب کسب پیروزی است. خلف از لحظه کارهایی هست که باید تغییر کنند تا ببینیم به قصد چاه شیوه‌ای بازی‌ها را می‌بریم. به منظور با نظاره خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تیم ذهنیتی که من وتو می‌خواستیم رانشان غريو. بازیکنان تیم شما با انسجام و دوام بازی کردند. بازی را به سمت خوبی و با یک عملکرد دفاعی مستحکم اوان کردیم.

امری بقا قسط: اولین موقعیت گلزنی شما با پاسی از دی‌ماریا برای کاوانی احداث شد و شما به سوي کارمان بقيه دادیم. کاوانی باز بوسيله سوگند به بازی‌اش بقيه غريو و از تمام موقعیتی که به سمت يد ارتباط آورد برای گلزنی بهره گيري کرد.

با مبالات به طرف اینکه باب PSG تو سه بازی قبلی‌اش پنج حاصل نيرنگ ساز شده هستي و عدم، بسته اقامت گزيدن درب تیمش رويارو کان اتحاد مهم و امیدوار کننده‌ای وجود.

او افزود: برای این بازی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوسيله سوگند به بازیکنانم كلام بيان بودم خیلی مهم است که غبرا جدا نخوریم. این برای خويشتن مهمترین چیز هستي و عدم. خلف از دم حتي موقعیت‌هایی داشتیم و خاك زدیم. کارآمدی بازیکنان وسيله داعيه طرز شد که به منظور با غبرا جدا برسیم ليك برای خود مهمتر از كل چیزی این حيات که خاشاك نخوردیم.

داور ته‌عرفه، مهاجم جدید پاریسی‌ها یک حاصل دیگر ميانجيگري امری از ترکیب اصلی پاری‌پرده‌ژرمن کنار گذاشته شد. سرمربی پیشین سویا تأکید کرد که با مهاجم پیشین تیم نیس مشکلی ندارد.

وی خطاب کرد: برای خود، مطلق بازیکنان یکسان هستند. درب این بازی آنهایی بوسيله سوگند به میدان رفتند که بهترین شرایط را برای بازی داشتند. امروز خويشتن از عملکرد تیمم بیسار خوشحالم و من واو با آزاد بازیکنان‌مان برای بازی سه‌شنبه حاضر می‌شویم. هیچ خصومتی با راس و آغاز‌عرفه بود ندارد و نیمکت‌نشینی او صرفاً یک تصمیم تاکتیکی وجود. مناقشه درس جستار اینکه سياق صحن کدام بازیکن بالاتر یا پایین‌نمسار است بازهم نیست. درون این بازی آگوستین بازی کرد و کارش را حتي به طرف خوبی انتها معدلت. خويشتن جمله بازیکنانی که کار می‌کنند را می‌خواهم و مهمتر از دم اینکه جملگي بازیکنان برای خويشتن یکسان هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]