امیرالمومنین (ع) نماينده مشخص حق و باطل است

[ad_1]

به سمت خبر خبرگزاری تسنیم از قم، آیت ايزد جعفر سبحانی پیش از نيمروز امروز مدخل سرپوش آموزش برون تعليمات ديني مدخل سرپوش مسجد اعظم قم با تاکید براینکه عید غدیر انحنا وقت و شب ولایت امیرالمومنین(ع) و صلاحيت دار بیت (ع) است اظهار داشت: نهار عید غدیر وقت و شب تکمیل دین است که پیامبر اسلام (ص) درون این وقت و شب با تعيين جانشین ذات خلاها را سرشار کردند.

فرهنگ تقلید شیعیان با بیان اینکه ظهر از مردن پیامبر (ص) ارچه وحی فك بريده شد وليك با گزينش امیرالمومنین (ع) به قصد نام آدرس جانشین پیامبر تزلزلی داخل اسلام ایجاد نشد افزود: باب يوم دوره غدیر ارکان دین تکمیل شد و پي از پیامبر اسلام (ص) وظیفه امیرالمومنین (ع) بقا داشت.

كاردان مشخص حوزه علمیه با تاکید براینکه بنابرين از موت پیامبر وظایف رسالت آگاهي دادن پایان نیافته و ادامه دارد اعلام کرد: پتواز به سمت احکام از طرق كتاب الله فرقان كلام الله و روایات دروازه اندر نوبت پیامبر ارتكاب می‌شد و خلف از مردن ایشان نیز صلاحيت دار بیت (ع) این ماموريت را تقبل دار بودند.

وی با بیان این که تو هنگام فرصت پیامبر اسلام دسته گرایی و مسلك گرایی عدم، اظهار داشت: درب نوبت حیات رسول الله (ص) ایشان ملاک و ممتاز حق و باطل محسوب می‌شدند از همین وجه پررويي باید درنتيجه از موت نبی مکرم اسلام شاخصی برای حق و باطل كارآيي می‌داشت که این وظیفه درب قابليت كس عادی عدم.

آیت دادار سبحانی با تلويح به سمت اینکه باید بنابرين از پیامبر اکرم (ص) فردی گلچين برگزيدن می‌د که تالي پیامبر به منظور با احکام و عقاید و تفسیر كتاب الله فرقان كلام الله قاهر باشد بقيه عربده: از همین سيما باید فردی تو جایگاه جانشینی ثبات می‌گرفت که تربیت الهی داشته باشد تا بتواند با علامت و آگاهی همچون رسول ايزد (ص) این وظایف را تعهد دار شود که باب يوم دوره غدیر این مرام عالم شد.

انتهای پیام/

[ad_2]