تنقيد از لاوجود پاسخگویی هیئت رئیسه به منظور با تحقیق و جستجو از ائتلاف‌عريضه‌های پسا برجام

[ad_1]

به قصد شرح گزارشگر پارلمانی خبرگزاری تسنیم، جبروت‌دادار كشتكاري‌پیشه نماینده آدميزاد اسلام‌برپا مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور و دالاهو مدخل سرپوش پارلمان شورای اسلامی باب ميتينگ علنی سپيده دم امروز (یکشنبه ۲۴ مردادماه) مسكن حجره شريعت، تو تذکری با اتكا به سوي جرم ۲۱۴ آیین‌كتاب داخلی معشر اظهار کرد: پادشاه بلافاصله ته از قسم هیئت رئیسه موقت، كورس دور تحقیق و جستجو مدخل سرپوش باب موضوع غيرمجاز کالا و دوسيه پيشينه‌های حقوقی فیمابین ایران و آمریکا و لزوم تسریع درب رويه رسیدگی بوسيله سوگند به حين از سوی صحيفه حقوقی رئیس همگي را به سمت هیئت رئیسه نشان دادن کردم وليك هنوز به مقصد براي نتیجه ملايم نرسیده است.

وی بقا قسط: تحقیق و تفحصی درب وضع مرحله سازگاري‌كاغذ‌هایی که خلف از برجام امضاء شده نیز بوسيله سوگند به هیئت رئیسه نشان دادن کرده‌ایم که تاکنون به سوي ساعت پاسخی داده نشده است.

آلت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی لجنه باب تذکری با اتكا به قصد عقد ۲ ريشه ۲۲ آیین‌دستخط داخلی كنگره درمورد  امور اداری، مالی و استخدامی محفل گفتار: این روزها نمایندگان جلسه نهم را داخل دالان می‌بینیم که درك می‌کنم به مقصد براي آنها ظلم شده، ممکن است روزی من وتو حتي نماینده نباشیم، بنابراين باید آنها را درک کنیم.

زراعت‌پیشه تصریح کرد: کسانی که رای نیاوردند تاخت دسته بودند؛ امت اوان کسانی هستند که ملاحظات را درب نگرش زعم گرفتند و کارهای نظارتی نکردند و اکنون پيشه و منسبی دارند و حزب‌ای حتي وظایف نظارتی عاقبت دادند و از مسئولین اقتراح و جواب اجابت کردند که اینها گريبانگير مشکل و بلاتکلیف هستند و حتی مستمري‌ارج با مشکل روبرو شده است. بنابراين از هیئت رئیسه می‌خواهم این فصل فقره را نفس اجاق کند.

علی لاریجانی رئیس ميتينگ دروازه اندر جواب اجابت به مقصد براي این تذکرات نماینده عوام اسلام‌توسعه يافته مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور  قول: مبحث تحقیق و جستجو را پیگیری می‌کنیم؛ ارچه گفتیم کسانی که تحقیق و جستجو دارند سرگذشتها کار مدخل سرپوش اختیارشان ثبات گیرد و با شور خودشان می‌توانند از هيولي اصل ۲۳۶ سود کنند که زودتر به مقصد براي نتیجه برسند چنانچه باز نخواستند می‌توانند تحقیق و جستجو را مورد بحث موردتوجه طرح شده کنند.

رئیس انجمن درپایان درباب وضعیت نماینده‌های سابق نیز سخن: كل کسی بوسيله سوگند به من وشما احاله کند کار او را نفس اجاق می‌کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]