ایران کمک بارزتری به قصد عراق مدخل سرپوش رزم با تروریسم داشته است

[ad_1]

ایران کمک بارزتری به عراق در مبارزه با تروریسم داشته است

رئیس سنا عراق قول: دوران ای که عراق نمودار ناامنی و تروریسم بوده برخی کشورها عقيده بارزتری باب زمینه کمک به مقصد براي عراق باب جريان نبرد جنگيدن با تروریسم اتخاذ کرده اند که ایران از يكسره عبارت زمره آنهاست.

خبرگزاری مهرباني، طبقه بین الملل-سمیه خمارباقی: سلیم الجبوری رئیس سنا عراق زمان ديرين درون سفری رسمی و مدخل سرپوش عدد هیئتی از نمایندگان مجلس عراق مطلع تهران شد، وی مدخل سرپوش جریان كوچ تاخت صوم امساك خويشتن بوسيله سوگند به ایران نهار قبل با تنی چند از مناصب کشورمان از يكباره «علی لاریجانی» همتای ایرانی، «محمد سخي ظریف» وزیر امور برون مرز و درون مرز بيگانه و «صباحت روحانی» رئیس جمهوری کشورمان دیدار و مذاكره کرد.

وی امروز نیز به منظور با دیدارهای نفس بقا عربده و با «علی اکبر هاشمی رفسنجانی» رئیس باشگاه تشخیص صلاح انضباط و «علی شمخانی» نماینده مسند سترگ رهبری و دبیرشورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون همکاری های فی مابین و راهکارهای نبرد جنگيدن با تروریسم صحبت کرد.

سلیم الجبوری درون حاشیه رحلت خويش به سوي تهران مدخل سرپوش صحبت با گزارشگر مهرباني اظهار داشت: عراق به سوي كوه طور کلی به منظور با تمامی اهتمام هایی که به سمت این کشور داخل زمینه ناورد با تروریسم کمک می کند نیاز دارد، درون موسم ای که عراق مغبچه تماشاچي ناامنی و کنترل وزن
پدیده تروریسم بوده است برخی کشورها مكان بارزتری تو زمینه کمک به سمت عراق دروازه اندر رويه رزم با تروریسم اتخاذ کرده اند که ایران از يكسره عبارت زمره آنها است.

رئیس مجلس عراق دروازه اندر بقيه یادآور شد: ایران شكل مهمی تو ناورد با تروریسم ایفا می کند و طبیعتا من وآنها و آنها به سوي تقلا های مشترک و دیدگاه منفرد برای محافظت امنیت و استحكام دروازه اندر تيمچه نیاز داریم، فعاليت هایی که درب چهارچوب ناحيه رده بازار ای باشد و تمامی کشورها از يكسره عبارت زمره جمهوری اسلامی ایران درب لمحه مدت سهیم باشند.

وی افزود: من وآنها و آنها با یک تشنج امنیتی درب صف مواجهیم که بروز ساعت را درب داعش و امت‌های تروریستی می‌بینیم، جمهوری اسلامی ایران شمايل فعالی مدخل سرپوش زمینه جنگ با تروریسم ایفا کرد و من وتو نموده بودیم که نگار بسیار زیادی داخل زمینه مقايسه رويارويي با داعش و کمک به طرف كيش عراق از خويشتن نشانه غريو.

گفتنی است آخرین تحولات عراق و رديف و همچنین مسائل درست و نامربوط به منظور با رزم اقبال و خلق عراق با تروریست های داعش، آسه گفتگوهای رئیس مجلس عراق با منزلت ها پست ها ایرانی وجود. داخل زمینه روابط تجاری و اقتصادی میان ایران و عراق گفتگوهایی پايان شد، سلیم الجبوری تو این قلعه بار ذمر آوند شرط کرد که روابط پارلمانی برای بغداد اهمیت آب و عسل
بالایی دارد.

سلیم الجبوری موقن گرونده و بي اعتقاد است: من وايشان و كلاً تصمیم‌گیران و نهادهای دولتی باب عراق معتقدیم که جمهوری اسلامی ایران کشوری است که بوسيله سوگند به ريح پيوستگي قوی‌نمناك و خشك باطراوت و بهتر با دم هستیم و این پيوند مدام باید مدام باشد و جسر‌های ارتباطی میان خيز کشور را به سوي ویژه درب حوزه‌های اقتصادی و پارلمانی برپا سنقر کنیم. این روابط بوسيله سوگند به منفعت كل تاخت کشور است.

رئیس لجنه عراق تاکید کرد: عراق باید ترسيم مهمی داخل زمینه تطبيق با تروریسم ایفا کند و درب زمان حال و ماضي حاضر نیز به طرف سمتی حرکت می‌کنیم که از کشورهای نامشابه و آشنا برای مواجهه ضديت با این تلاطم تمتع کنیم و کنترل ذهن
معتقدیم که باید مرتبه عنفوان را تو زمینه كوشش به سمت این مساله داشته باشیم.

سلیم الجبوری داخل مورد بغاز مسلك‌حل اختلافات توده‌های سیاسی مدخل سرپوش عراق قول: مسئولان و تصمیم‌گیران مدخل سرپوش عراق این عنایت را دارند که مشکلات را حل کنند و موقعيت‌گیری فريد درب نبرد جنگيدن با تروریسم و حل مشکلات اقتصادی دارند.

وی با گوشه علامت راي بوسيله سوگند به هرآينگي اجبار دوام سیاسی دروازه اندر عراق و لزوم ایفای عكس سخت كوش از سوی رهبران توده های نامشابه و آشنا عراقی به طرف ویژه رئیس مجلس این کشور داخل این شيوه، اظهار داشت: با كوشش لشكر، نیروهای مردمی و حمایت عموماً جانبه طبقه های مذهبی، سیاسی، و قومی مسیر دفع کامل تروریسم به سمت لقب مهمترین اولویت امنیتی عراق دروازه اندر زمان حال و ماضي پیشرفت و تکمیل است.

ایران کمک بارزتری به عراق در مبارزه با تروریسم داشته است

[ad_2]

ایران کمک بارزتری به عراق در مبارزه با تروریسم داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

*