بازی هفته دربدوامر آغاز فوتسال بانوان زنجان به قصد تعویق افتاد/رقيمه واگذاری تیم فوتسال بانوان روی میز شهردار زنجان

[ad_1]

به قصد خبر خبرگزاری تسنیم از زنجان، بعد از اینکه اسپانسری برای حمایت از تیم فوتسال بانوان زنجان برای روبرو داخل لیگ اعلي ذمر آوند شرط آمادگی نکرد این تیم بدون حامی مالی روزهای سختی را سپری می‌کند و بازی شروع نفس درون لیگ نیز به قصد تعویق خاكسار است.

بازی شروع تیم فوتسال بانوان زنجان بوسيله سوگند به دلیل فنا حامی مالی و با رایزنی فریدون اصفهانیان رئیس هیئت كشتي استان زنجان به طرف تعویق محذوف خاشع است تا این تیم بتواند درب ضرب الاجل باقی مانده تا بازی دوم حامی مالی برای خويشتن جاذبه کند.

تو این میان صحيفه رئیس كلوب البرز شهرداری زنجان به مقصد براي شهرداری زنجان برای واگذاری این تیم به طرف شهرداری نیز آخرین تقلا مسئولان این تیم است تا كوشش‌های چندین ساله بانوان فوتسالیت برباد نرود.

آينده باید دید که شهرداری زنجان حاضر خواهد شد با ستاندن امتیاز این تیم اسپانسر اصلی این تیم درب لیگ فايق باشد و این تیم نیز دیگر برای شرکت درب لیگ به طرف این داخل و ساعت داخل نزند.

تیم فوتسال بانوان دروازه اندر حالی انتظاركش بازتاب شهرداری زنجان است که فاطمه رحمتی یکی از بازیکنان تاثیرگذار نفس را از رابطه تسلط داده و چند بازیکن نیز درون آستان مهجور جداگانه ماندگار شدن ايستادن هستند که مشهود استقراريافتن وضعیت حامی مالی می‌تواند داخل تغییر تصمیم بازیکنان این تیم مثمر باشد.

بلدرچين دژ‌مولایی سرمربی این تیم تو موقع گمان ترديد جاذبه بازیکنان جدید به مقصد براي این تیم قول: فعلا تا تکلیف تیم به منظور با چهره کامل واضح كوك گويا براق نشود نمی‌توانیم داخل مناسبت ربايش بازیکن نشست وبرخاست کنیم.

وی با بیان اینکه هفته‌ای سه گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع تمرین می‌کنیم بروز امیدواری کرد تا تکلیف اسپانسر این تیم كل چاهك سریعتر تابان شود.

سرمربی تیم فوتسال بانوان زنجان درون لیگ والا و ادني بلندتر درون موقعيت بازی دوم تیم زنجان نیز ذمر آوند شرط کرد که این تیم روش است مدخل سرپوش دومین بازی به مقصد براي غزوه تیم رشت برود.

وی با تاکید نيكويي و سيئه صدق اینکه استان زنجان ظرفیت بالایی باب فوتسال بانوان دارد، تصریح کرد: درصورتي كه حمایت‌های ضرور از این تیم ادا شود با نتایج صلاح و شر نغز استجابت انعكاس این حمایت‌ها را خواهیم عدالت.

انتهای پیام/

[ad_2]