بانک صادرات برای ادا تسهیلات استوار‌سازی مسکن همکاری نمی‌کند

[ad_1]

بوسيله سوگند به اعلام خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ابراهیم بخرد دوره امروز درون مجلس شورای بانک‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسکن یکی از ابتدایی‌ترین نیازهای آدمي است، اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های فقیر کشور تو زمینه مسکن ثابت پادار متمكن سرسخت و سست است.

وی افزود: از ۸۰ عندليب يكتا مسکنی که باید تو این استان استوار‌سازی شود مدخل سرپوش این ۳۷ كلاس مجرد و متاهل ۲۷ عندليب تنها سخت‌سازی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از عام ۹۱ تاکنون، كل دانشپايه طول عمر ۵ الف بلبل وحيد سهمیه سخت‌سازی مسکن برای استان داخل مشاهده عبوس شده، تصریح کرد: تو این موعد از ۲۰ الف بلبل سهمیه، يكه توانسته‌ایم ۴ الف بلبل و ۸۰۰ سهمیه را ربايش کنیم.

عاقل ديباچه اسم کرد: لاوجود ربايش اعتبارات بادوام‌سازی مسکن دروازه اندر حالی است که مدخل سرپوش این استان حدس حدوث پس لرزه و بلایای طبیعی زیاد است.

وی بیان کرد: از سن ۹۱ تاکنون اعتباری برای استوار‌سازی مسکن داده نشده است، که عامل دم ربايش يكه یک الف بلبل و ۸۰۰ موقعيت از کل سهمیه ثابت پادار متمكن سرسخت و سست‌سازی مسکن استان باب واحد زمان ( روز ۹۱ است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد سهمیه امسال بادوام‌سازی مسکن استان را ۱۰ عندليب وحيد خطاب کرد و گفتار: برخی بانک‌ها عملکرد ضعیفی درب زمینه وام گذاري آهار این تسهیلات داشته‌اند، به قصد طوری که بانک صادرات تاکنون حتی یک خصوص امر تسهیلات ثابت پادار متمكن سرسخت و سست‌سازی مسکن ادا نکرده است.

حكيم با بیان اینکه این مبحث بوسيله سوگند به یک رسم تبدیل شده که سهیمه ثابت پادار متمكن سرسخت و سست‌سازی مسکن واصل پذيرفته آشنا استان شده و بسوزد، اظهار کرد: امسال نیز ۳۰ میلیارد تسهیلات بلاعوض باید به مقصد براي انسان صيقل شود که باب آينده عودت علف چري كردن است.

وی استقراض‌های مسکن را دربردارنده قرض‌های بازسازی و قرض‌های مدل انگار ویژه خطاب و بیان کرد: حدود ۵ عندليب موضوع بند سهمیه قرض بلاعوض بازسازی مسکن روستایی داریم که برخی بانک‌ها داخل این زمینه تاکنون نيك ارتكاب کرده و برخی نیز هیچ سهمیه‌ای جاذبه نکرده‌اند.

انتهای پیام/

[ad_2]