بیش از ۶۰ درصد از اعتبارات مصوبات ثروت درب استان باغستان تخصیص داده شد

[ad_1]

به مقصد براي اعلاميه خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمد شریعتمداری شب دوشنبه داخل گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع شورای اداری استان بوستان اظهار داشت: دراین مهاجرت مامور شده‌مايه و اب تا کار مصوبات ریاست جمهوری دروازه اندر استان گلزار با عجله و آهستگي و تسهیل بیشتری عاقبت شود و از طریق ارتباط نزدیک با خبرگان استان علم روشنی از شرایط کشور داشته باشیم.

وی افزود: این مسافرت از دیروز با دخول سيده مولاوردی ياري رئیس همگي درحوزه  بانوان اوايل شد و جلسات طولانی را با فعالان سیاسی استان برای وقوف از جزئیات قرار‌های ریاست گروه دراین استان داشته باشیم.

شریعتمداری به قصد برنامه جاده چدن گرگان-شهادتگاه تلويح داشت و تصریح کرد: بررسي ها اولیه درمورد این برنامه ارتكاب شده ليك تحولات سیاست برون مرز و درون مرز بيگانه علت بند درون انقعاد درك خط باکشورهای دیگر شده واین برنامه به طرف سرمایه‌عبور خارجی نیاز دارد.

ياور اجرائی رئیس توده بوسيله سوگند به طرح زهکشی كشتزارها کشاورزی اشارت کرد و  اظهار داشت: سعی داریم تا پایان دوازده ماه) آینده ۱۰ الف بلبل هکتار از مزارعی را که به تصويب رسيده قبول شده کرده بودیم را زهکشی کنیم.

وی به منظور با میزان بها جاه مناسبت تامین برنامه‌های به تصويب رسيده قبول شده شده اقبال تو استان گلزار ايما کرد و سخن: به منظور با رخ کلی ۱۲۱ طرح با سبب‌ای بیش از ۱۳۱ میلیارد تومن برای استان تصویب شده که حدود ۶۰ درصد از اعتبارات برنامه‌ها به قصد لمحه مدت‌ها خاص یافته است.

شریعتمداری اظهار کرد: یکی از نکاتی که مدیران اجرایی آلت‌ها باید به قصد لمحه مدت دقت کنند این است که داخل دوازده ماه) پایانی تمول به سمت پایان حمل كردن تحويل دادن جمع تصوير زمينه‌ها امکان‌پذیر نیست و مدیران برای پايان برنامه‌ها باید حين‌ها را باب اولویت‌بندی فراغت دهند.

وی به سوي ۶ نکته که مدیران طالع تمكن یازدهم باید به مقصد براي ساعت‌ها مراقبت داشته باشند اشارت کرد و افزود: گزارشات کاغذی از پیگیری‌های تصوير زمينه‌ها دراستان‌ها به سمت ضمير اول شخص جمع می‌گروه بهره منتها چیزی که باید به طرف دم تمركزفكر کرد این است که نظر از نزدیک و بازدید میدانی باید وضع مرحله تاکید مدیران صبر گیرد.

معين اجرائی رئیس توده تصریح کرد: فرد سرمایه من وايشان امید و توكل خلق است و دروازه اندر جدال ایجاد مشغله سرگرمي تصوير زمينه‌های کوچک و موطن زودبازده باید درون اولویت قناعت و كسب‌زایی صبر گیرد.

وی بوسيله سوگند به اهمیت نگاره گرده نقاشي تکاپو رمز كنايه داشت و قول:فعالیت‌های روستایی باید درب هيئت الگو تکاپو آرامش گیرند و باید باب وزارتخانه‌های مربوطه به منظور با لحظه‌ها رسیدگی شود.

شریعتمداری اظهار داشت: گزارشگری و نظرخواهی از آدميزاد باید به سمت لفظ سياهه مستقیم خاتمه شود و نظرات واقعی ملت برای تمول‌مردان مهم است.

وی به سمت آمارهای جابجايي بخت یازدهم حكم کرد و افزود: حدود ۶۲ هزارنامه مردمی درب عزيمت رئیس توده به طرف استان بوستان دریافت کرده‌ایم که ۸۱ درصد از كاغذ‌ها دروازه اندر مذاكره مالی و ۱۹ درصد رقعه‌ها مدخل سرپوش موردهای دیگر است.

انتهای پیام/

[ad_2]