تشریح جزئیات قضيه مرگبار داخل کانون مرمت تاديب و تربیت یاسوج/ انگیزه دقیق این قضيه هنوز معلوم نیست

[ad_1]

به طرف رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از یاسوج، شیخ‌‌علی دقایقی پیش باب فرقه خبرنگاران اظهار داشت: زمان ۲۲ شام  قديم مدخل سرپوش کانون آشتي و تربیت مادوان  یاسوج، یک سپاهي وظیفه عمل به سوي کشتن سه سپاهي دیگر می‌کند و مدخل سرپوش پایان نیز به سمت زندگی نفس پایان می‎دهد.

وی خطاب کرد: به سمت‌خالص سررشته به قصد‌دوست قاضي دادسرای نظامی مدخل سرپوش كوي رويداد بروز عارضه حاضر شدیم و با راهنمایی و دلالت رئیس موسسه نظم و ترتيب قضایی نیروهای سلاحدار کشور و استان، رئیس کل دادگستری استان و داور عمومی و شورش، شورای تأمین بلد بویراحمد و استان اسباب و عوامل دروازه اندر رابطه تسلط بررسی ثبات گرفت.

این درجه قضایی نیروهای تفنگدار کهگیلویه و بویراحمد با گوشه علامت راي به مقصد براي اینکه بررسی این ماجرا مصيبت دروازه اندر داخل صلاحیت دادسرای نظامی است، افزود: با علاقه به طرف اینکه هالك زهر بنفسه را کشته و شبيه انگیزه یک فصل فقره درونی است، کار را مشكل کرده است.

شیخ‌علی با تأکید نيكويي و سيئه صدق اینکه كل نوع عواملی  از تمام روحی و روانی امکان دارد که مدخل سرپوش رخنه اجازه دادن این قضيه دخیل باشد، سخن: ماوا دارد از خانواده مقتولان بوسيله سوگند به‌فكر دل همکاری مطلوب و ناپسند برای برقراری نظم و امنیت تشکر کنم و هیچ متد حاشیه جانبی نیز به مقصد براي‌هستي نفس نیامد.

وی وضعیت کانون غلطگيري تعمير و تربیت مادوان یاسوج را عادی توصیف کرد و افزود: به مقصد براي ملت شریف استان عهد می‌دهیم با تعجيل، تدقيق، لودگي و قاطعیت این جستار پیگیری شود.

داور نظامی یاسوج تصریح کرد: جهت و انگیزه دقیق پيشامد کانون صلح تصحيح و تربیت مادوان یاسوج رخشان نیست.

به سوي اعلاميه تسنیم، شنبه‌شامگاه یکی از سربازان کانون صلح تصحيح‌ و تربیت مادوان یاسوج به مقصد براي‌عنوان «آ.پ.» با شلیک تير کلاشینکف ۳ كالبد از سربازان این کانون به سوي‌اعتبار‌های «حامد آهون، حسین یزدان‌زنهار و افشین کمالی» را به سمت جنايت رساند و بعد با شلیک یک گرد توپ دیگر به سوي زندگی خويش پایان معدلت.

انتهای پیام/*

 

[ad_2]