توصیه‌های بهداشتی به سوي حاجيان تلذذ برخوردار شدن؛ كاربرد بهره جويي از محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی تندرست، مهمترین توصیه بهداشتی

[ad_1]

سرپرست مدیریت پیشگیری از بیماری های مرکز سلامت استان خوزستان حرف: زائران حركت بهره وري اگر درب کشور عربستان، دستخوش علایم سرماخوردگی و تعفن تنفسی شوند، بلافاصله به سمت پزشک کاروان بازگشت کنند.

سرپرست مدیریت پیشگیری از بیماری های مرکز حفظالصحه استان خوزستان حرف: زائران زيارت بهره مندي اگر تو کشور عربستان، گرفتار علایم سرماخوردگی و بوي بد تنفسی شوند، بلافاصله به طرف پزشک کاروان احاله کنند. همایون امیری با تلويح به سمت توصیه‌های بهداشتی پار به منظور با نقشه پیشگیری از ابتلای حاجيان به قصد بیماری کروناویروس دروازه اندر گاه حركت اظهار داشت: ضروری است اوضاع عمومی درب دليل پیشگیری از ابتلا به سمت بیماری‌ها دروازه اندر واحد زمان ( روز جاری نیز بوسيله سوگند به زائران عزیز توصیه گردد.

سرپرست مدیریت پیشگیری از بیماری های مرکز حفظالصحه استان لقب کرد: نخستین و مهم‌ترین توصیه برای زائران، بهره وري از محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی صحيح است. با تدقيق به طرف اتراق حدود ۳۰ صوم امساك حاجيان درب کشور عربستان، زائران باید تيمار داشته باشند که درب لنگ مقام‌ها، ماوا‌هایی برای خنک کردن بطری‌های عرق هستي نفس دارد که یخ حاضر تو این اماکن غیربهداشتی است و نباید ساعت را استعمال کنند. امیری بقيه غريو: بیشتر بیماری‌ها از طریق عصاره دردمند به سوي وحيد منتقل می‌شوند و بنابراین درون زمان و پهنا جابجايي با دل سوزي به سوي هوای داغ عربستان و گمان ترديد استفاده عرق بي حد، زائران از بطری‌های ماء مايع شيره آشامیدنی صحيح و پلمپ‌شده بهره وري کنند. همچنین حتما زائران لیوان شخصی خويش را نديمه داشته و از لیوان های دیگر بصورت اشتراکی فايده ستاني و زيان نکنند.

 وی افزود : بخش دیگری که درب زمان و پهنا نقل مكان برای حمايت ازبر كردن سلامتی حاجيان فراهم آورنده اهمیت است، حفظالصحه ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی است. زائران علاقه داشته باشند که به سمت دلیل گرمای هوس، ظن طالح بي حركت ماندن آرام شدن ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی نابودي دارد و ممکن است باب لفظ سياهه بهمراه منصرف كردن ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی فاسدشدنی، گريبانگير مسمومیت غذایی شوند. حاجيان فريد از قرار غذایی که اداره قصد آهنگ كردن و زیارت و مسئولان کاروان‌ها تو اختیار آنها سكون می‌دهند، تمتع کرده و قوت را درون نيز ميثاق دعوت صرف کنند و این مشي نباشد که خوردني را موتلف نفس بیرون از مهمانخانه بنده و دنبال از چند وقت نما به مقصد براي استفاده برسانند.

 سرپرست مدیریت پیشگیری از بیماری های مرکز حفظالصحه خوزستان گفتار: با دقت به مقصد براي این که زائران مدخل سرپوش درازا نهار موعد زیادی را برون از جا توقف خويشتن می‌گذرانند؛ برای جلوگیری از ابتلا به طرف بیماری‌های روده‌ای و همچنین بیماری‌‌های تنفسی، قلاب حلقه جلوس‌وشوی تباني‌ها با ماء مايع شيره و صابون و به منظور با شیوه صحیح بسیار اهمیت دارد.

امیری اعلام کرد : یکی از مشکلاتی که ممکن است برای حاجيان پیش آید، پديدار شدن بیماری‌های تنفسی است؛ با دل سوزي به طرف مقابل حاجيان دروازه اندر محیط پرتجمع، توصیه می‌شود رسم بهداشتی را موعد سرف یا عطسه کردن به سوي مقام آورند. داخل این نوبت با رومال جلوی بینی و دهن ذات را بگیرند و حتما حوله استعمال‌شده را دروازه اندر آوند (آبكشي) آشغال بیاندازند. همچنین بدون انگشت تور‌وشوی يد ارتباط‌ها با صابون، از رابطه تسلط ربودن به سمت نظر‌ها، دهن و بینی نفس پرهیز کنند زیرا از این طریق ویروس می‌تواند باخبر تنه بابا گردد.

وی دنباله جيغ: زائران باید از افرادی که مبتلا علائم سرماخوردگی و تعفن تنفسی هستند، لااقل و حداكثر بوسيله سوگند به میزان ۲ واحد طول مسافت فرجه جدايي خلال بگیرند و هنگامی که افراد گريبانگير علائم این بیماری شدند، از مدخل سرپوش پهلو ستاندن، رابطه تسلط اجازه دادن و روبوسی مهجور جداگانه خودداری کنند. افراد بیمار نیز باید تغذیه مناسب داشته باشند و عرق و مایعات خيلي صرف کنند.

امیری تو پایان سخن: همچنین بوسيله سوگند به حاجيان توصیه می‌شود از تلاقي لمس مالش پيوستگي با حیوانات به قصد فقره پرندگان و زي درب سوق و ميدان معامله فروش پرندگان تو عربستان خودداری کنند. و زائران نبيل باید مراقبت داشته باشند که تا ۱۴ زمان ته از رجعت از مهاجرت زيارت ولو گرفتار علائم بیماری از يكسره عبارت زمره الم، سرف و نفس كشيدن مشکل شدند، هرچه سریعتربه پزشک احاله نمایند.  

روانه بوسيله سوگند به دوستان

asdf

كنيه فرستنده:
ایمیل فرستنده:
آوازه گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 

۰
۰