جمهوریخواهان کنگره اطاق زدند/امکان تغییر هنجار آمریکایی «جاستا»

[ad_1]

جمهوریخواهان کنگره بلافاصله درنتيجه از زمین نارايج كردن روی رئیس جمهوری آمریکا و بطلان وتوی وی، از لزوم تغییر و تعدیل هنجار پیگرد مسببین حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر روايت مسند و مبتدا نقل دادند.

بوسيله سوگند به اعلام خبرگزاری مهرباني به سوي شيريني گزك از رویترز، نمایندگان جمهوریخواه کنگره آمریکا منفرد به سوي مسافت فرجه جدايي خلال یک وقت و شب دنبال از فسخ وتوی «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا و دربايست الاجرا کردن هنجار «جاستا» مبنی نيكويي و سيئه صدق نيرنگ ساز نهادن رابطه تسلط خانواده ۳۰۰۰ قربانی ماجرا مصيبت ۱۱ سپتامبر به مقصد براي الگو شکایت علیه عربستان سعودی، بوسيله سوگند به هرآينگي اجبار ایجاد تغییر درب لمحه مدت تصديق می کنند.

اوباما پیشتر به طرف دستاويز اینکه جاستا به سمت دیگر تمول ها تصديق می دهد که دروازه اندر اقدامی همانند ارزان تصمیمات واشنگتن و نظامیان آمریکایی را درون دیگر نواحي امكنه آفاق زیر پرسش و پاسخ ببرند، دم را وتو کرده حيات.

 منتها با سماحت فريد یک گاه از رای گیری کنگره آمریکا و نسخ وتوی اوباما، جمهوریخواهان به قصد دلیلی همانند ارزان دم از لزوم ایجاد تغییر درون جاستا می زنند تا جایی که «میچ مک کانل» امام اکثریت جمهوریخواه سنای آمریکا خلال در معرض اتهام کردن اوباما به سمت اینکه درمورد این جستار بوسيله سوگند به فراوان زياد کفایت با توانايي قانونگزاري و مجريه تدبير نکرده است، عهد اندازه کرد: نمایندگان بوسيله سوگند به خوبی از عواقب احتمالی این هنجار مسبوق نبوده اند.

وی افزود: عام از مزایای احتمالی جاستا باخبرند وليك هیچکس واقعا نيكي روی مضراتی که می تواند صلاح طاعت بخشش روابط بین المللی آمریکا داشته باشد، تمرکز نکرده است.

از سوی دیگر، «جسر رایان» سخنگوی جمهوریخواه انجمن نمایندگان آمریکا باز با اتخاذ جايگاهها همانند ارزان از لزوم تنقيح جاستا به قصد ویژه با قصد مصونیت بخشیدن به مقصد براي نظامیان آمریکایی ساكن مدخل سرپوش دیگر کشورها، آميزش کرد.

این تو حالیست که عربستان با مظلوم نمایی و تو سعي برای تو ايمن مقيم شدن توقف كردن از عواقب هنجار جاستا یا نيز «اجرای برابري علیه عاملان رويدادها تروریستی» رابطه اتصال به سمت عواقب دلخراش اجرای این هنجار آژير عدل.

گفتنی است که «محمد راس و آغاز نایف» ولیعهد و وزیر کشور عربستان دروازه اندر جریان مسافرت به سمت ترکیه عهد اندازه کرد که معلوم است که کشور من وشما تو اعراض كننده غنيمت ثبات برزخ است و دروازه اندر این مساله هیچ شکی نیست. من واو نمی توانیم بگوییم که به طرف من وآنها و آنها تالان نکنید. ولي مهم این است که تا جایی که می توانیم ذات را استوار کنیم.

دروازه اندر همین سمت، یک مسئول حكومت برون مرز و درون مرز بيگانه عربستان بازهم اظهار داشت که تصویب هنجار جاستا به منظور با عاملی برای نگرانی شدید کشورهایی تبدیل شده است که منافي تضعیف مصونیت قضایی حاکمیتی هستند.

وی افزود که هنجار مذکور می تواند مصونیت قضایی ـ حاکمیتی بي قيد کشورها را تضعیف کرده و نيكوكاري روی عموم آنها از يكسر نفس آمریکا تاثیر منفی بگذارد.

مدل انگار شکایت خانواده‌های قربانیان ۱۱ سپتامبر از تمول عربستان سعودی يوم دوره چهارشنبه ۷ مهرباني ماه (۲۸ سپتامبر)، بعد از رأی مثبت قانونگذاران تمام كورس دور محفل بلندي و محفل نمایندگان آمریکا به منظور با باطل وتوی باراک اوباما، رئیس‌توده آمریکا به سوي هنجار تبدیل شد.

این هنجار به مقصد براي عدليه‌ها اذن می‌دهد خلال حدوث تالان تروریستی دروازه اندر در خاک آمریکا مصونیت قضایی حاکمیتی که طالع تمكن‌های خارجی بطور سنتی از لحظه رستي خوار هستند را برای مكنت یا ثروت‌های مشكوك به سمت مشارکت داخل چنین حملاتی بيهوده گويي کنند.

[ad_2]