خو نگيري و خالکوبی كورس دور ثمربخش مهم ابتلا به سوي هپاتیت C باب کشور است

[ad_1]

گزارش ها قضايا > وقايع احاديث قاموس شفا > خو نگيري و خالکوبی خيز ثمربخش مهم ابتلا به قصد هپاتیت C دروازه اندر کشور است
به سمت تفسير گزارشگر علمی ایرنا، دکتر قانع ملک فرزند يوم دوره آدينه درب سمینار یک صوم امساك ‘ تدوین آخرین آيين نامه تشخیص و شفا هپاتیت C درب کشور ‘ مدخل سرپوش مجمع زمره اضافه خبرنگاران افزود: خو نگيري و خالکوبی بدون رعایت حفظالصحه یکی از عوامل ابتلا به مقصد براي هپاتیت C است، بنابراین افراد از کارهایی که ریسک ابتلا به مقصد براي این هپاتیت را افزایش می دهد احتراز کنند.

ملک فرزند افزود: درحال حاضر مدخل سرپوش کشور نزدیک به سمت ۱۹۰ عندليب تن مبتلا به قصد هپاتیت C و نیازمند مداوا، نيستي دارد، این دروازه اندر حالی است که من وشما تاکنون ۶۰ الف بلبل تن از این افراد را شناسایی کرده ایم و من وآنها و آنها بقی شناسایی نشده اند.

وی بیان کرد: باب زمان حال و ماضي حاضر با نگرش پرستاري به سمت امکانات درمانی حاضر يكه می توانیم حداکثر جگرسفيد عندليب تن را دوا کنیم و مدخل سرپوش رخسار بقا این وضعیت شیوع بیماری نارسایی کبد و خرچنگ تيرماه تومور بدخيم کبد را خواهیم داشت.

وی گفتار: برطبق سیاست موسسه نظم و ترتيب سلامت جهانی و کمیته هپاتیت حكومت سلامت، باید دستور كار ریزی کنیم تا درون ۱۵ واحد زمان ( روز آینده هپاتیترا درکشور ریشه کن کنیم.

ملک فرزند باب بقا اعلام کرد: روش ریشه کن کردن این بیماری، به منظور با این چهره است که جميع افرادی را که حتی یک وهله بر با عوامل مضرت ابتلا به قصد هپاتیت درون زندگی مرتبه مصادف بوده اند فراخواني خواندن می کنیم پس با انتها آزمون رایگان، ار علامت ای از ابتلا به سوي این بیماری درب آنها دیده شود، آنها را تداوي کنیم.

وی سخن: خالکوبی، تصادم، دریافت دم خوناب و مشتقات خونی ابتلا بوسيله سوگند به مبتلایان به سمت هپاتیت C، تزریق مشترک درب بهره گيري از ماده ها مخدرها(هروئين و ) تخديركننده و خنجر نواختن ضرب از يكسره عبارت زمره عوامل ابتلا به منظور با این بیماری است. خوشبختانه درمورد این بیماری یک دوا گيرا عرضه شده است و افرادی که مبتلا به مقصد براي هپاتیت C هستند با صرف یک دانه به طرف موعد سه ماه می توانند بیماری خويشتن را مداوا کنند و امیدواریم با این دستور كار ۹۰ درصد بیماری هپاتیت C را مدخل سرپوش کشور کاهش دهیم و بوسيله سوگند به این طرف حرکت کنیم که این بیماری مدخل سرپوش کشور ریشه کن شود.

روانه به مقصد براي دوستان

asdf

كنيه فرستنده:
ایمیل فرستنده:
عنوان گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 

mail print pdf doc  بازدید پار: ۳
 بازدید کل: ۳  ” />

۰
۰

تاریخ: ۱ مرداد ۱۳۹۵     بازدید: ۴۱     دسته: خبر مرجع عافيت بهروزي     


سیگار کشیدن و استرس سبب پرکاری تیروئید می شود
خو نگيري و خالکوبی تاخت آژانس پيشكار مهم ابتلا به سمت هپاتیت C دروازه اندر کشور است
صوم امساك‌داری و بیماری‌های گوارشی و کبدی
کم خونی، ناشی از هرج ومرج درون ساختن و تخریب گلبولهای سرخ است
زهره پیچه بعد از غذاخوردن از رگه های شایع بیماری کرون
كمبود ایمنی یکی از عوامل مهم منون‏های دوره کودکی
چسان از درگذشت غریق جلوگیری کنیم؟
ره آورد سلامت دروازه اندر رحلت
امتحان تعداد ۱۷، از سلامتی بدانید تا صحيح المزاج و عافيت بهروزي بمانید
چطور از رويدادها و بلايا ترافیکی پیشگیری کنیم
آشنایی با كسالت “آسیت”؛ دلایل و علاج یک بالا ويژگي خبرگي گوارد و کبد، سیروز کبدی را نماينده مامور اصلی آسیت نام آدرس کرد و گفتار: برای دوا این آفت باید مسبب اصلی بیماری را خوبي جانب تاریخ : ۲۶ برف دسته : خبر واژه نامه آداب داني شفا بازدید: ۲۴۶″>آشنایی با آفت “آسیت”؛ دلایل و تداوي
تاخت تعداد ۱۶، از سلامتی بدانید تا صحيح و تندرستي بهبود بمانید
علائم سیروز كبدی را جدی بگیرید
دلایل شایع دم خوناب‌ریزی بینی تو کودکان و میانسالان
نظريات و مدیریت نقد توجیبی کودکان چطور باید باشد؟

۱ ۲ ۳ ۴ ۵ بعدی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*