درحضور ۴ ووشوکار اصفهانی داخل تیم ملی اعزامی بوسيله سوگند به آسیا/تندر تدافع از ارتقا بوسيله سوگند به پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال بازماند

[ad_1]

حضور 4 ووشوکار اصفهانی در تیم ملی اعزامی به آسیا/رعد پدافند از صعود به پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال بازماند

بوسيله سوگند به اعلام خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ترکیب تیم ملی ووشو بزرگسالان ایران به مقصد براي نقشه برابر درب امتحانات قهرمانی آسیا رخشان شد که اعتبار ۴ ورزشکار اصفهانی بازهم درب بین نفرات اعزامی به قصد این آزمايش ها به مقصد براي توقع عزيز می‌خورد.

مرتضی عظیمی دروازه اندر وزن به سوي جمع ۹۰ کیلوگرم مردان و خواهران منصوریان(سهیلا، اله و شهبانو) نیز داخل اوزان منهای ۵۲ کیلوگرم، منهای ۵۶ کیلوگرم و منهای ۶۵ کیلوگرم، ووشوکاران اصفهانی هستند که با برتری باب آزمون ها انتخابی به منظور با این هم چشمي هم چشمي كردن‌ها سوق می‌شوند.

مسابقه ها قهرمانی بزرگسالان آسیا از ۱۰ تا ۱۵  شهریورماه باب تایوان برگزار می‌شود و تیم ایران چند ماهی است که تمرینات ذات را برای نزد باب این رویداد بر‌ای بدو کرده تا با طاقت به منظور با غزوه رقبای مورد بحث موردتوجه طرح شده برود.

قهرمانی اصفهان داخل انتظار‌های دسته‌جات رها رول‌حال کشوری

دوسيه پيشينه هم چشمي هم چشمي كردن‌های اسکیت رول‌جناح انديشه آقایان، دسته‌جات مختار کشوری که داخل روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد به سمت میزبانی مدينه اردستان برگزار شد، با قهرمانی تیم هایپریون اصفهان بسته شد.

دنبال از پایان مسابقه ها نیمه نهایی این تورنمنت که با درحضور ۸ تیم یزد، آریا هزار انس الفت گرفتن، هایپریون اصفهان، شقایق قزوین، طبس، آریا پویا، اردستان و بیرجند برگزار شد، تیم‌های آریا پویا و هایپریون اصفهان فینالیست شدند و تیم‌های اردستان و طبس برای واضح بي حركت ماندن آرام شدن منزلت سوم و چهارم با یکدیگر به منظور با هم چشمي هم چشمي كردن پرداختند.

تو نهایت بعد از ۱۶ بازی درون ۲ طبقه تیم هایپریون اصفهان نيكويي و سيئه صدق سکوی درآغاز ایستاد و تیم آریا پویا به سوي نایب قهرمانی رسید همچنین اردستان به مقصد براي قدر سومی بسنده کرد.

با رﺃی کمیته انضباطی، غرش تدافع اصفهان از تصاعد به قصد بار پلی‌آف بازماند

با تيمار به مقصد براي تعرض انجمن شاهین کرمانشاه به منظور با لذت بردن از زندگی
برابر خجسته گیاهچیان به مقصد براي‌لقب بازیکن تیم آسمان غره تدافع اصفهان که درون عهد مسابقاتی ۹۴-۹۵ درب تیم كشتي گیتی‌پذيرش اصفهان درحضور داشته کمیته انضباطی با بررسی حكم رﺃی به قصد محرومیت یک ميتينگ‌ای بازیکن و تغییر نتیجه ۲بر۲ مساوی به سوي سه برصفر به سمت منفعت تیم شاهین کرمانشاه عدل.

داخل نتیجه با تيمار به مقصد براي قطعیت رﺃی قبل از عمل جراحی
صادره از جمعيت سوم مسابقه ها تیم‌های نفت امیدیه و شاهین کرمانشاه به مقصد براي بار پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور اوج گيري کرد و تندر تدافع اصفهان از بالاروي به مقصد براي دفعه پلی‌آف بازماند.

قهرمانی اصفهان تو سی‌ودومین زمانه آزمون ها هندبال دبيرستان‌های کشور

سی‌ودومین زمانه امتحانات هندبال قصيده) برشگاه متوسطه بدو دبستان‌های کشور برگزار شد و تیم اصفهان درون بازی فینال با نتیجه ۲۳ نيكي ۱۸ تهران را شکست قسط و پهلوان شد.

مدخل سرپوش دیدار كلاس‌بندی بازهم سمنان تیم یزد را از پیشرو استنتاج و به سوي نشيم اشل سومی رسید. این توقع‌ها به مقصد براي میزبانی اراک عاقبت شد و ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال مدخل سرپوش آيين اختتامیه این هم چشمي هم چشمي كردن‌ها مقابل داشت.

انتهای پیام/

حضور 4 ووشوکار اصفهانی در تیم ملی اعزامی به آسیا/رعد پدافند از صعود به پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال بازماند

[ad_2]

حضور 4 ووشوکار اصفهانی در تیم ملی اعزامی به آسیا/رعد پدافند از صعود به پلی‌آف لیگ دسته دوم فوتسال بازماند