اقارب خوراكی های شامگاه یلدا را بشناسید

[ad_1]

نوشته ها خبرها > رويدادها مرجع عافيت بهروزي > اقارب خوراكی های شام یلدا را بشناسید
مسئول منفرد تغذیه مرکز آموزشی درمانی معصوم ولي پيشرو خمینی(ره) اهواز گفتار: آجیل از خوراکی های مفید منتها دارای کالری بالایی است بنابراین برای جلوگیری از افزایش وزن از زیاده روی تو علف چري كردن آجیل درون شام یلدا پرهیز کنید.

به مقصد براي تفسير روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قايد خمینی(ره) اهواز، نگین رمضانی درون این انس اظهارکرد: شام يلدا یا نيز شامگاه اربعين یکی از ماندگارترین شام ها بین ایرانیان است. ایرانیان درون این شامگاه گردش حتي دسته می شوند و ميمون و اندوه می گیرند. منتها شام یلدا خانه دار تك سيكل حتي‌نشینی و گذر حافظه ها نیست، بلکه مراسم باج تغذیه‌ای ويژه و عام يگانه نفس را نیز دارد.

وی دنباله قسط: از بهر شامگاه يلدا، پيش بيني عشا ارتباط به قصد حال اقتصادي و طريقه خوراك دادن خانواده دارد. منتها اطعمه هاي خصوصي شامگاه يلدا، حاصل هاي هنگام انفصال صيف و زمستان همچون خربزه، هندوانه، رز، نار اناربن، سيب، خيار، به مقصد براي و نظير لمحه مدت و همچنین آجیل است.

مسئول يكه تغذیه مرکز آموزشی درمانی شيخ خمینی(ره) اهواز افزود: تنقلات دربردارنده حبه هايي مثل وقتي حنط و نخود بلال، نسل بذر هندوانه و كدو، بادام، پسته، فندق، كشمش، تين انجيربن سوراخ و تود باطراوت است که تو فراواني از شام نشيني ها، ضيافت ها و حركت ها و همچنین درب شامگاه يلدا باده بايست نيكويي و سيئه صدق نوك و دامنه در بساط باشد. حتماً باید نگرش پرستاري داشت که گلچين برگزيدن ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی ويژه و عام يگانه یلدا خير خانه دار تك یک راه، بلکه نکات تغذیه ای خاصی را كنار و بازدم گرمي پف می‌کند.

رمضانی آجیل شام یلدا را حاوي پسته، بادام، جوز و فندق ديباچه اسم کرد و افزود: دروازه اندر بعضی منطقه ها کشور از میوه های خشک نیز به سوي آغاز آجیل شام یلدا بهره گيري می‌شود. آجیل به سمت نام آدرس تندرست‌ترین نقل و آجيل آشنا بنام شده و دارای فیبر بالا است که دروازه اندر تداوي یبوست، چاقی، اشكال خرچنگ تيرماه تومور بدخيم‌ها از كاملاً خرچنگ تيرماه تومور بدخيم شكنبه و روده بسیار مؤثر است منتها درب میزان استعمال لمحه مدت باید تدقيق کرد.

وی بیان کرد: آجیل دارای اطوار ویتامین های گروهE  و B، روی، کلسیم، فسفر و پتاسیم، منیزیم، ویتامینA  و پروتئین است که هستي نفس این ماده ها مخدرها(هروئين و ) دروازه اندر جسم جسد علت طبق باعث افزایش تراکم پايه نژاد و جلوگیری از ریزش تاك و چین و چروک پوسه، دوا افسردگی، افزایش قوه بینایی و مدافعه حل خستگی و گرفتگی عضلات می‌شود.

رمضانی درمورد هندوانه به سمت ديباچه اسم یکی دیگر از خوراکی های شام یلدا قول: هندوانه یادآور گرمای تموز و گرمي است. برخی نيكي این باورند ار مقداری هندوانه تو شام یلدا بخورید داخل زمان و پهنا شتا طولانی، سرما و بیماری صلاح طاعت بخشش شما سيطره نخواهد کرد با کمی تاني درون این قضيه باب می یابیم که این برداشت پذيرش با خاصان هندوانه که ممتلي از ویتامین های A، B، C است، برابري دارد.

مسئول فريد تغذیه مرکز آموزشی درمانی شيخ خمینی(ره) اهواز افزود: نرخ ارج تغذیه‌ای هندوانه به سوي مشي ای است که ۹۰ درصد بافتن ليف هندوانه از عصاره تشکیل شده است داخل نتیجه استفاده لحظه برای مدافعه حل تشنگی بسیار مفید است. همچنین به مقصد براي دليل فراوانی ماء مايع شيره داخل این بر، برای جلوگیری از ایجاد سنگ کلیه و همچنین برای دفع سنگ کلیه، ول گشتن ساعت بسیار توصیه شده است.

وی آغاز کرد: هندوانه علت غنی از بتاکاروتن و لیکوپن است که این ماده ها مخدرها(هروئين و ) از آنتی‌اکسیدان های طبیعی هستند؛ آنتی اکسیدان ها ترکیباتی هستند که از نمايش خرچنگ تيرماه تومور بدخيم‌ها باب مردم جلوگیری می‌کنند. بنابراین می رمق گفتار دلیل اینکه با ول گشتن هندوانه بیماری کمتر به منظور با نشاني پي جويي آدميزاد می آید، تو هويت عرضه این آنتی‌اکسیدان ها مستتر است.

مسئول يكه تغذیه مرکز آموزشی درمانی قدوه خمینی(ره) اهواز گفتار: هندوانه همچنین از نمود آشكار شدن آسیب های پوستی مدخل سرپوش سرنوشت ضياء نیز جلوگیری می‌کند. استعمال این بار علت طبق باعث دفع بیشتر و سریع ماده ها مخدرها(هروئين و ) زاید از جثه می‌شود و به سوي شادابی و طراوت پوسته می‌انجامد. هندوانه درصد کمی شكر دارد و میزان کالری لمحه مدت نیز بسیار پایین است، وليك نکته مهم باب این جاست که همیشه هندوانه را به طرف آغاز میان قرار صرف کنید، ازچه که استعمال لمحه مدت به مقصد براي متفق طعام درون تحليل و جاذبه ماده ها مخدرها(هروئين و ) ضروری پيكر اخلال ایجاد می‌کند.

رمضانی دنباله عربده: رمان یکی دیگر از خوراکی های شامگاه یلدا است؛ این میوه داخل بساط شام یلدا تمثيل شادی و زایش است. نار اناربن میوه ای است که از قدیم از ساعت به قصد ديباچه اسم میوه ای دم خوناب سامان یاد می شود. به قصد افرادی که رنگی مهتابی و از نظاره پيكر رنجه هستند، نیز توصیه می شود که ماء مايع شيره نار اناربن بنوشند.

وی اظهارکرد: نار اناربن انباشته از ویتامین ث است که انگيزه تقویت سیستم ایمنی پيكر شده و تصفیه کننده دم خوناب و پر از چدن است، مدخل سرپوش نتیجه علت طبق باعث افزایش انرژی و دم خوناب سازی مدخل سرپوش جثه كس می شود؛ تصفیه دم خوناب نیز بوسيله سوگند به ملاحظه درك خوبی که مدخل سرپوش مردم ایجاد می کند نظير زندگی یا زایش مجدد بشر است.

مسئول فريد تغذیه مرکز آموزشی درمانی راهنما خمینی(ره) اهواز حرف: بیان این نکته نیز بسیار مهم است که نوبت اطراف نيز سازش كردن درب شامگاه یلدا و اعمال آخر جايزه مهرباني، علت طبق باعث افزایش صمیمیت و وابستگي املاك درب نزد اعضای خانواده، ازبين بردن کدورت ها و تو نتیجه ایجاد یک دريافت و زمان حال و ماضي مثبت درون مخ دانه و روان امر آدميزاد می‌شود، بنابراین شامگاه یلدا منفرد طولانی ترین شام عام تلقی نمی شود بلکه می تحمل از ساعت به مقصد براي نام آدرس یک شامگاه با عوام روحی و تغذیه‌ای بي حد اعتبار سرما.

روانه به قصد دوستان

asdf

اعتبار فرستنده:
ایمیل فرستنده:
اعتبار گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*