رادوشوویچ: سنگی که به طرف خونابه خورد کوچک هستي و عدم/ حبيب دارم اولین بردم را دروازه اندر دربی امتحان کنم

[ad_1]

بوژیدار رادوشوویچ دروازه اندر سخن‌وگو با گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم مدخل سرپوش موقعيت اتفاقات حاشیه‌ای دیدار تیمش برابر تراکتورسازی و ملاقات رفتار سنگ به مقصد براي سرش اظهار داشت: اتفاقاتی که رخنه معدلت شاید تا حدی طبیعی باشد و حساسیت بازی علت شد هواداران روی سکوها هیجان زیادی داشته باشند.

وی افزود: سنگی که به قصد خونابه معامله اصابت کرد، کوچک حيات و به قصد این ضمير مشکل خاصی بوجود نیامد و الحال بازهم شرایط خوبی دارم.

درب‌بان پرسپولیس درون مورد بغاز مسائل فنی وابسته منسجم به سوي بازی یادآور شد: بازی درون روي خوبی برگزار شد و چشمداشت شكيب بازی سختی را داشتیم. همین که درب این شرایط اعلا بازی را نباختیم و با یک امتیاز به مقصد براي جنگ آزادي می‌رویم، ثمين است.

رادوشوویچ مدخل سرپوش واکنش به قصد این تقاضا مساله تكدي که عملکرد علیرضا بیرانوند را تو بازی با تراکتورسازی به چه نحو وجود؟ قول: داخل این وضع مرحله نظری ندارم.

وی داخل وهله زمينه اینکه آیا به منظور با رسم ستاندن باب ترکیب اصلی پرسپولیس امیدوار است، تصریح کرد: گلچين برگزيدن ترکیب احسان تعهد سرمربی تیم است. وظیفه خود این است که صلاح و شر نغز تمرین کنم و نهایت مجاهدت نفس را می‌کنم تا با نمايش بهترین عملکرد اقبال ذات را برای ستاندن درب ترکیب اصلی بالا ببرم وليك داخل نهایت تصمیم اصلی نيكي تقبل سرمربی است.

در‌بان پرسپولیس درمورد دربی يوم دوره آدينه با آزادي گفتار: اولین وهله بر است که دربی ایران را امتحان می‌کنم و شنیده‌والده اصل که این بازی بسیار مشكل و سريع التاثر است. من وتو به سوي این فکر می‌کنیم که برای دربی خودمان را باب بهترین صورت ممکن ثبات دهیم تا نتیجه پسنديده به سوي وافر‌مان فرمان علامت بخورد. داخل دربی تمام نتیجه‌ای ممکن است عدد شماره بخورد ليك مهم این است که شما بهترین بازی ممکن‌تان را بوسيله سوگند به نمایش بگذارید و هواداران از کیفیت امتحان كيف ببرند. حبيب دارم برا این بازی پرسپولیس باشد و چشش این سرما را بچشم.

انتهای پیام/

[ad_2]