رژیم غذایی برای مدیریت استرس

[ad_1]

مطلب ها > اعلام مرجع تندرستي بهبود > رژیم غذایی برای مدیریت استرس
بازرسي استرس مرگ اتفاق مثبت فراوانی نيكوكاري سلامتی دارد. پژوهش ها زیادی نابودي دارند كه رمز می دهند استرس اثری فراتر از ایجاد بی حوصلگی دارد. افرادی كه دائما زیر تضييق تنگي هستند، داخل جلو بیماریهای زیادی از سرماخوردگی تا جبر دم خوناب بالا و بیماریهای قلبی آسیب پذیرترند. مسير های زیادی برای پیشگیری از نمود آشكار شدن این بیماری ها لياقت و عدم دارد، از يكباره اینكه می تحمل از غذاهایی كه استرس را تفريق می دهند، بهره وري كرد.

دکترمجید محمدشاهی، مطلع و تازه كار تغذیه و رژیم درمانی و اندام ابوابجمعي هیئت علمی دانشگاه حقايق پزشکی جندی ملكزاده و شاهدخت اهواز داخل این فقره بیان کرد: عموماً افراد استرس را آزمايش می کنند ليك چگونگی کنار از حالت اغمابيرون آمدن با استرس محرك تمایز افراد می شود؛ قوت کنار انرژي يافتن با استرس ادوات قدرتمندی است که موجب تقویت دريافت با کفایتی يكتا می شود. استرس زیاد می تواند مورث ایجاد بیماری های جسمانی حتي بشود.

وی داخل بیان اینکه نظریه های مختلفی باب ارتباط با مدیریت استرس هستي نفس دارد و یکی از نظریه هایی که درون این نسبت هستي نفس دارد تو ربط با رژیم غذایی است؛ افزود: برخی غذاها سبب افزایش سياق صحن سروتونین درون هسته جوهر می شود. سروتونین نقل سرايت احاله دهنده عصبی است که افزایش لمحه مدت انگيزه ایجاد دريافت فراغت آشتي و کاهش لمحه مدت درون سر موجب ایجاد استرس می گردد.

دکتر محمدشاهیاظهار کرد: آدرنالین و کورتیزول ، هورمون هایی است که درب لاشه و روح درب استرس و ایجاد حين نگاره اثر دارند. یک رژیم غذایی صحيح می تواند سیستم ایمنی كالبد بدنه را تقویت کرده و مدخل سرپوش کاهش استرس تمثال داشته باشد. مساله مهم نسبت حماقت دادن این بخش است که چاهك غذاهایی درون کاهش استرس پيكره دارند .

 مطلع و تازه كار تغذیه و رژیم درمانی دنباله قسط: صرف کربوهیدرات ها مورث افزایش میزان سروتونین دروازه اندر سر می شود. برای تامین علي الدوام سروتونین باید از ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی حاوی کربوهیدرات كاربرد بهره جويي کنیم. کربوهیدرات ها با تثبیت شكر دم خوناب علت می شود که درك هم سنگ تری داشته باشیم.

محمدشاهیگفت: متخصصان تغذیه توصیه نيكي بهره وري از ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی حاوی کربوهیدرات  نظیر شیرینی و شکلات می کنند، مسلماً این ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی نباید به منظور با رخ افراطی بهره وري شود. قندهای سهل به منظور با راحتی تحليل می شوند تو نهات علت کنترل رويه بام و عمق مساحت و حجم حد سروتونین می شوند و باب کاهش استرس باز تاثیر گذارند. با اینحال این نوع کربوهیدرات ها صناعت تقدير طولانی موعد ندارند و صرف آنها را باید متناهي و نباید به سوي شهرت عادتی برای کاهش استرس از آنها بهره گيري کرد .

آلت هیئت علمی دانشگاه تصديق داشت: نزول ناگهانی شكر دم خوناب سبب ایجاد استرس می‌شود. بنابراین بهتر است عهد‌های غذایی منتظم و پراكنده، کم و درست بخورید تا مقيد برخورد كاهش ناگهانی شكر دم خوناب نشوید. استفاده میان‌ميثاق دعوت‌های کم‌انرژی همال هویج، کرفس و همچنین كاربرد بهره جويي از میوه‌های تازه و آبمیوه به سمت شهرت مزه چشايي‌دهند‌ه‌های شیرین پيكره مهمی مدخل سرپوش کاهش میزان استرس دارند. 

 وی با بیان اینکه صرف غذاهای حاوی تریپتوفان وش هسته جوهر پسته، بادام و فندق و میوه‌هایی نظير موز، همچنین غلات کامل از يكسره عبارت زمره راهکارهایی است که می‌تواند باب تسکین و استراحت اعصاب جايگير باشد؛ افزود: میوه‌ها و سبزیجات رنگی به سوي دلیل منصرف كردن آنتی‌اکسیدان، میزان استرس روزمره را کاهش داده و محرك شادابی و نشاط می‌شوند. مطلق ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی از كل میوه و سبزیجات رنگی جور اطوار تود‌ها، گیلاس و حتی مرکبات نارنجی گون باید حتما درب درازي ضلع بزرگ تر ديرش گاه صرف شوند چون آري که كل لون حيله از میوه‌ها دارای آنتی اکسیدان قوی است. آنتی اکسیدان‌ها با کم کردن استرس و افزایش استطاعت بدنی كشيده بوسيله سوگند به کاهش بیماری‌ها شده و شادابی روزمره را تامین می‌کنند.  فلفل بسته‌ای پلاسيده و نارنجی به طرف دلیل منصرف كردن کاروتنوئید که امارت دهنده یک آنتی اکسیدان قوی است به سمت کاهش استرس جثه کمک می‌کند.

محمدشاهیبیان کرد: استعمال موز برای کاهش استرس باب افراد توصیه می‌شود . ویتامین ۶Bداخل موز به مقصد براي ترشح سروتونین کمک می‌کند و این جابجايي‌دهنده عصبی ترکیبی است که علت کاهش استرس می‌شود. موز باب عین کاهش استرس، خواب‌آور نیست منتها صبر‌بخشی مناسب است.  درون حبه‌های غلات کامل (سبوس‌دار) و پروتئین‌های حیوانی و گیاهی نيز ویتامین ۶Bنابودي دارد که صرف این نوع ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی حتي می‌تواند به منظور با کاهش استرس داخل افراد کمک کند. اكثراً ویتامین‌های جمهور باند Bبه قصد‌كوه طور رايج باب غلات و حبوبات یافت می‌شود که می‌تواند به مقصد براي کاهش استرس دروازه اندر افراد کمک کند. منیزیم حي درب اسفناج سبب می شود که استرس کاهش یابد.کمبود منیزیم مورث می شود که درك كله بيماري، خستگی و کوفتگی و استرس داشته باشیم.
مطلع و تازه كار تغذیه و رژیم درمانی حرف: مرکبات مرجع غنی از ویتامین cمی باشند. ویتامین cمی تواند اضافه نيكي اینکه ميزان جنبه ایمنی لاشه و روح را افزایش می دهد محرك می شود که استرس دهنه شود. ماهی ها فيض از امگا ۳ و اسید روغن دار هستند که باب کنترل میزان استرس، نهب های قلبی و بیماری هایی نظیر استرس کمک شایانی می کنند.
وی افزود: نوشیدن  اطوار چای سبز و سیاه مورث می شود که از فشارهای استرس زا عهد شوید؛ استعمال هرروز مغزها محرك می شود که از استرس حفظشده بمانید. آجیل سيراب از کالری است بنابراین توصیه به منظور با چرا كردن بیش از فراوان زياد آجیل و مغزها حتي نمی شود .
بسیاری از مکمل های گیاهی به منظور با شما کمک می کند به منظور با كارزار كشت وكار كاسبي استرس بروید. بسیاری از این مکمل ها میزان افسردگی و علایم پیش از قاعدگی دروازه اندر زنان را کاهش می دهد.

محمدشاهیبرخی از توصیه های مفید برای کاهش استرسرا چنین بیان کرد:

۱. روزمره یک  لیوان ماء مايع شيره پرتقال تازه یا عصير حل میوه های طبیعی حاوی ویتامینc میل کنید شبيه ویتامینc به سوي تقویت سیستم ایمنی پيكر کمک می کند.

۲٫درب مسافت گاه كمينه ۸لیوان عرق بنوشید. این عرق می تواند به سمت هيئت فرم عرق، عصير حل میوه و چای (به سوي غیر از قهوه) باشد.

۳٫سعی کنید باب مسافت زمان منحصراً بس یک فنجان قهوه میل کنید، ني و آري بیشتر!

۴٫از نزول شكر دم خوناب جلوگیری کنید و عهد های آراسته، کوچک و تندرست میل نمایید.

۵٫صرف غذاهای حاوی تریپتوفان مثل: مغزهای گیاهی (پسته، فندق، بادام و…) موز و غلات کامل، آلت عصبی را تسکین می دهند.

۶٫جوشانده های گیاهی برای تسکین اعصاب مناسب هستند. می توانید آنها را با یک قاشق غذاخوری انگبين میل کنید.

۷٫بهره وري از ماده ها مخدرها(هروئين و ) پروتئینی مانند: هسته تخمك پرنده و لحم سفید و شيله تو شرایط پراسترس خستگی تنه را مدافعه حل می کنند.

۸٫از اقسام غذاهای بدون چربی یا کم چربی بهره گيري کنید.

۹٫كمينه هفته ای ۳بار و كل مرتبه به مقصد براي موعد ۳۰دقیقه به سمت كوه طور پرداخته پياده روي کنید.

۱۰٫برای مدافعه حل بحران هرروز، عقب از کار یک دوش نيم گرم و داغ تا خنک بگیرید.

۱۱٫استعمال میوه های تازه با پوسته و غلات کامل (با سبوس) و سبزیجات مدخل سرپوش مدت وقت و شب تن شمارا از نشانه ها كارها تاليفات زیانبار استرس قبراق و ناسالم بي عيب نگه می دارد.

روانه به قصد دوستان

asdf

آوازه فرستنده:
ایمیل فرستنده:
اعتبار گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 

۰
۰