ریاض پیشنهاد شرر كافي وقف شده دروازه اندر یمن را پي کرد

[ad_1]

سخنگوی اتفاق تحت سرکردگی عربستان سعودی درون تكذيب تقاضا لرزه انصارالله برای آذر كافي وقف شده درون یمن مدعی شد برای برقراری كل وضع شرار كافي وقف شده، غصن نظامی انصار پروردگار باید منحله و برپا شود.

به منظور با تفسير خبرگزاری مهرباني به سوي شيريني گزك از روسیا الیوم، «احمد عسیری» سخنگوی موافقت عربی تحت سرکردگی عربستان که بیش از یک سن است یمن را قصد حملات ذات فراغت داده است مدعی شد که عربستان با هیچ آشتي صلحی که دربردارنده متلاشي شجن نظامی انصارالله نباشد وفق نخواهد کرد.

عسیری باب انجمن خبری که ايلچيگري رسالت عربستان نهار چهارشنبه داخل برلین ترتیب داده وجود به سوي سيما ضمنی با الگو دوزخ بسی که چند زمان پیش از سوی انصارالله عرضه شده حيات طغيان کرد.

وی تو سخن با خبرنگاران عهد اندازه کرد که علیرغم نیاز به سمت حل سیاسی تلاطم یمن، ریاض با توافقی که به طرف انصارالله دستور می‌دهد تفنگچي باشند، توافق نخواهد کرد.

عسیری تو امتداد ادعاهای خويشتن بدون تلويح به سمت پیشنهاد شعله كافي وقف شده انصارالله افزود: عربستان درحضور افراد تفنگچي درون حیات خلوت خويشتن  [یمن] را نخواهد پذیرفت.

اختلاج انصارالله یمن پیش از این كلام بيان هستي و عدم درب صورتی که سعودی ها حملات هوایی مرگبار خويشتن را به سوي یمن متوقف کنند و به سوي محاصره زمینی،‌ دریایی و هوایی این کشور پایان دهند، این اهتزاز مرتب است حملات خويش را به طرف اهداف نظامی درون عربستان سعودی متوقف نماید. 

[ad_2]