سعداوی: امروز همیشه درب ذهنم می‌ماند

[ad_1]

به قصد بيانيه خبرگزاری تسنیم از اهواز، نعیم سعداوی بنابرين از کسب نخستین سوز و حر پرنيان حجر تیمش داخل لیگ مقابل پدیده شهادتگاه اظهار داشت: ۲ بازی مدخل سرپوش زندگی ورزشی‌والده اصل برای همیشه درون ذهنم می‌ماند یکی باختن و برد شكست و پيروزي نزد ضد ماشین‌سازی به طرف لقب نخستین باختن و برد شكست و پيروزي روزگار مربیگری‌مام و یکی این بازی که نخستین سوز و حر پرنيان حجر خود به قصد كنيه سرمربی حيات. داخل اکثر بازی‌های ماضي نیز شايستگي ستاندن دست كم یک امتیاز را داشتیم.

وی افزود: داخل این بازی پيش از از ربودن خاك از كل سمت مركب نشين و پياده نصب نيكي بازی بودیم. دنبال از ضربه طين بوسيله سوگند به خوبی بازی را مدیریت کردیم و توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. تبریک ویژه می‌گویم به سمت مهاجری زیرا از تمام سبب واليبال خیلی خوبی بازی کردند. از کسب این ۳ امتیاز بسیار خوشحالم. 

سعداوی با تشکر از شاگردان خويشتن حيث کسب ۳ امتیاز بازی امروز اظهار داشت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با هويت عرضه موضوعاتی که با آنها درگیر هستیم توانستند بازی خوبی نمايش دهند و درون پرستش طاعت و خيانت پرستاري تیم بودند. مجاهدت می‌کنیم  روزهای خوبی برای استان خوزستان و این هواداران عزیز که از دقیقه یک تا انتهای بازی شما را تشویق کردند فرمان علامت بزنیم. این را بدانید که روزهای بهتری باب آرزو تیم من وآنها و آنها است، حكماً تیم من وتو نیاز به طرف تقویت دارد و از معهد زورخانه می‌خواهم اهتمام کند مشکل بازیکن خارجی تیم را كل چاهك زودتر حل کند تا سرافكنده این هواداران نشویم.

انتهای پیام/

[ad_2]