شایعه گيرا نشریه گاتزتادلواسپورت درمورد آینده «سوپرماریو»

[ad_1]

شایعه جالب نشریه گاتزتادلواسپورت درباره آینده «سوپرماریو»

بوسيله سوگند به اعلان خبرگزاری تسنیم، درون یک ماه اخیر از تیم‌های زیادی به سوي‌خطاب مراد احتمالی ماریو بالوتلی كنيه اسير شده است، ولي اکنون نشریه گاتزتا دلواسپورت از تیمی به منظور با‌كنيه مراد احتمالی سوپرماریو یاد کرده است که حتی زعم حين باز عسير است.

با نزدیک استقراريافتن به مقصد براي پایان مدت شيريني گزك‌و‌انتقالات درون واليبال مشاوره پیش از ازدواج
اروپا، مینو رایولا، مدیر دستور كار‌های بالوتلی نيز تندي خويشتن را برای پیدا کردن یک تیم جدید برای مهاجم پیشین میلان افزایش داده است. این مدخل سرپوش حالی است که افزون احسان خويش لیورپولی‌ها و میلان که بالوتلی گاه ماسبق به منظور با‌روي قرضی مدخل سرپوش لمحه مدت بازی می‌کرد، تیم‌هایی مثل بشیکتاش و ساسولو نیز ذمر آوند شرط کرده‌اند به منظور با او نیاز ندارند.

پي از بوسيله سوگند به میان از حالت اغمابيرون آمدن آوازه كلوب‌هایی همال بولونیا، پسکارا، کیه‌وو و لاتزیو اکنون شایعات جدیدی درمورد منظور میگرن
بعد بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا شهرت اسم شکل محزون که عجیب‌ترین آنها وساطت كردن ازطريق نشریه ارزشمند گاتزتادلواسپورت ایتالیا مورد بحث موردتوجه طرح شده شده است.

این نشریه خواست کرده است که بالوتلی ممکن است ازنو به سوي ژوزه مورینیو ملحق و راهی منچستریونایتد شود. ظاهراً رایولا که این وقت كورس دور بازیکن برجسته نفس یعنی جسر پوگبا و زلاتان ابرهیموویچ را راهی منچستریونایتد کرد، باب فعاليت است که از انتساب پسنديده خويش با شیاطین سرخ بهره وري کند تا آنها را برای خیانت چیست
انجذاب سوپرماریو نیز وظيفه بگير کند.

برخلاف بسیاری از تیم‌هایی که به منظور با دلیل کنترل ذهن
محدودیت‌های مالی از خرید بالوتلی تغييرعقيده داده‌اند، منچستریونایتد مشکلی برای صيقلي صافكاري مواجب جگرسفيد میلیون یورو داخل دوازده ماه) او ندارد. شيوع پراكندن این شايعه وساطت كردن ازطريق گاتزتا داخل حالی است که اخیراً برخی از رسانه‌ها اخباری تو فقره سركشي آقای ممتاز و پيرو قدیمی‌اش مدخل سرپوش اینتر منتشر کردند.

تو همین آينده نشریه اکیپ فرانسه حتي درمورد آینده بالوتلی ظن‌زنی کرده که صحيح‌بینانه‌پژمرده به سمت چشم می‌دسته. این نشریه خواست کرده است که تیم نانت فرانسه به منظور با جاذبه بالوتلی تمایل رد داده است.

انتهای پیام/

شایعه جالب نشریه گاتزتادلواسپورت درباره آینده «سوپرماریو»

[ad_2]

شایعه جالب نشریه گاتزتادلواسپورت درباره آینده «سوپرماریو»