شهیدان اکنون فضای زندگی را با معنویت خويش منور ساخته‌اند

[ad_1]

مراد بزرگ تنش اسلامی مدخل سرپوش پیامی به منظور با موافقت هفته تدافع پاك با گرامیداشت یاد شهیدان تأکید کردند: این نورافکن‌های نوراني، اکنون فضای زندگی را با معنویت خويش نوردار آشكار ساخته‌اند.

به سمت اعلام خبرگزاری عنف به منظور با شيريني گزك از پایگاه علم رسانی جريده قدر بزرگ رهبری، پيشگاه آیت‌دادار خامنه‌ای راهبر سترگ تنش اسلامی، فجر امروز (پنجشنبه) به طرف ‌بستگي هفته پدافند پارسا و يوم دوره تجلیل از شهیدان و ایثارگران، پیامی صادر کردند.

محتوا این پیام که همزمان با تشريفات خاك روبی، عطرافشانی و گل پاشي تربت شهیدان داخل تمام کشور از سوی استدلال الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه مدخل سرپوش بنیاد شهید و امور ایثارگران درب گلستان شهدای مينو زهرای تهران تلاوت شد، به طرف این گزارش است:

«بسم خدا الرّحمن الرّحیم

سرور عزیز و رحیم را حمد که مدخل سرپوش زمان من وتو، معنی و موضوع كلام والای گواهي شهيدشدن را، تجسّم بخشید و دلهای پاک و روشنی را شوقمند ساعت مصنوع شكل. این نورافکن‌های تابان، اکنون فضای زندگی را با معنویت نفس قطعي ساخته‌اند. رويت‌های بینا و فواد‌های بیدار از دم نتيجه ربح می‌برند و ذخیره‌ی معنوی که انس‌مایه‌ی حرکت به مقصد براي سوی مدنيت ثقافت نوین اسلامی است، يوم دوره به قصد گاه افزایش می‌یابد و زندگی را روان امر و طراوت می‌بخشد.

درودگويي تندرستي رب و اولیاء او احسان این روان‌های تابناک که بازهم زندگی و حتي مرگشان مایه‌ی اعتلای اجتماع جمعيت اسلامی است و دايم چنین تيز ان‌شاء‌دادار.

سیّدعلی خامنه‌ای

یکم مهر ۱۳۹۵»

[ad_2]