شیوع وبا را باب زمان دما جدی بگیرید

[ad_1]

دکتر شهرام نصیری مطلع و تازه كار کودکان و نوزدان باب مصاحبه با روابط عمومی شبکه حفظالصحه و علاج لالی سخن: وبا یکی از بیماریهای واگیر عفونی است که وساطت ميانجيگري ____________كردن یک باکتری سرشناس ویبریوکلرا ایجاد می شود.

وی تاييد داشت: بیماری وبا بوسيله سوگند به یکی از روشهای ذیل جابجايي می یابد:

۱)مستقیم: از طریق مراوده برخورد با ماده ها مخدرها(هروئين و ) ملوث به مقصد براي میکروب عديل تباني اجازه دادن با بیمار ، ارتباط با شكوفه یا ماده ها مخدرها(هروئين و ) دفعی بیمار ، ملافه و تجهيزات پليد قبيل لیوان ، حوله و …

۲)غیر مستقیم: ول گشتن عصاره ناشسته یا ماده ها مخدرها(هروئين و ) چركين شده یا محلول ذوب خوي بزاق ناشسته به قصد میکروب وبا

درون ایران بیشترین طريق نقل سرايت احاله وبا ، سبزی های ناپاك است که داخل دم کاشته بي حركت ماندن آرام شدن با کود انسانی (پسآب) تغذیه می شوند .

نصیری دنباله انصاف: برای پیشگیری از این بیماری رعایت حالات ذیل ضروری می باشد:

۱)ول گشتن عصير حل کلردار یا محلول ذوب خوي بزاق جوشانده بارد شده

۲)ضدعفونی کردن سبزیجات و میوه ها با محلول پرکلرین و پس تطهير آنها با عرق سرحال

۳)پرهیز از علف خوردن پلكيدن ماهی خام یا کم تمام شده که از عصير حل ناپاك محزون شده ند .

۴) تطهير دستها با عصاره و صابون بعد از روبيدن به سمت حاجت گاه و پيش از صرف خوراك

۵) نگهداری ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی باب ظروف ممهور و سرباز و سير از دسترسی پشه ذباب و حشرات و صميمي و بارد کردن مناسب آنها پيش از از استعمال

۶)امتناع از تلاقي لمس مالش پيوستگي با ماده ها مخدرها(هروئين و ) دفعی و دل آشوب و اثاث ناشسته بیمار مبتلا به قصد وبا

مطلع و تازه كار کودکان و نوزادان داخل فقره علائم بیماری وبا درب کودکان حرف : اول ناگهانی شكم روش آبکی شدید و بدون داء شکم و تاب بالا از آماج های بیماری وبا است.

نصیری داخل دنباله به مقصد براي دیگر علائم ابتلا به قصد وبا تلويح کرد و سخن: درك تشنگی، بی قراری، خشکی لسان كلام، گریه بدون اشک، توقع عزيز های عميق خاكسار و کاهش مشاهره و پلاسيده بي حركت ماندن آرام شدن مكر طرح راتبه مدخل سرپوش دیگر علائم این بیماری است.

وی تو پایان اظهار داشت: اجازه دادن مایعات خيلي و محلول ORS، احاله به مقصد براي مراکز درمانی و ستاندن هماننده گه برای تشخیص بیماری وبا یا التور و استعمال آنتی بیوتیک مناسب با نظاره پزشک از يكسره عبارت زمره اقداماتی است که دروازه اندر روي ابتلا وحيد به مقصد براي این بیماری باید خاتمه شود.

ايفاد به سمت دوستان

asdf

آوازه فرستنده:
ایمیل فرستنده:
آوازه گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 

۱
۰