شیوه درک کلمات داخل تازي‌ها عديل مردم‌هاست

[ad_1]

به مقصد براي اعلاميه گزارشگر اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تازي‌ها از نيز ناحيه باب‌هایی از مغزشان برای پردازش لسان كلام كاربرد بهره جويي می‌کنند که ناس و جن‌ها برای این کار استعمال می‌کنند.

احسان بالذات رپرتاژ آسوشیتدپرس، خواندن دانشمندان اثر می‌دهد که تازي‌ها کلمات را باب نیمکره چپ مغزشان پردازش می‌کنند و  از نیم‌کره ناحيه صورت صحيح برای تشخیص میزان زیر و بمی بانگ نصيب بخش سود می‌برند.

 «آتیلا اندیکز» که یک مطلع و تازه كار رفتارشناسی حیوانات دروازه اندر دانشگاه «لوراند ایتوویوس» مجارستان است باب این بستگي می‌گوید که یافته رد می‌دهد که توانایی پردازش لسان كلام تازي‌ها بسیار سریع‌تازه و پلاسيده از لحظه است که قبلاً مخيله می‌شد.

وی می‌گوید: "آنچه ارتباطات انسانی را مقصور به قصد تنها مفرد می‌کند ابداع کلمات وساطت كردن ازطريق بشر است ني و آري توانایی پردازش آنها".

داخل این بازرسي، ۱۳ تازي وساطت ميانجيگري ____________كردن یک اسکنر ویژه بررسی شدند و واکنش‌ قسم‌های نامشابه و آشنا مغزشان به سمت محرک‌های «کلمه» و «آهنگ» باب موضوع بررسی رسم گرفت.

از دیگر نتایج این پژوهش واضح كوك گويا براق متوقف شدن این مبحث است که صداهای غیرکلامی با لحنی مختص و هويدا و ناپيدا درون بخشی از اصل تازي‌ها تجزیه و تحلیل می‌شود که «کلام نديم را با نغمه» را تجزیه و تحلیل می‌کند.

انتهای پیام/

[ad_2]