لاوجود تمکین رسانه آشتي مطالبه جستن به سمت هنجار

[ad_1]

 به سمت اعلام طايفه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، سایت آشتي خواستاري معماری نیوز حدود یک ماه پیش رپرتاژ اولیه و تائید نشده ای از بنياد بازرسی کل کشور را منتشر کرد و مدعی شد شهرداری تهران بوسيله سوگند به افراد ممتاز شورای شهر تهران( اصولگرایان) املاکی را با تخفیف های ويژه و عام يگانه رها کرده است.

 

به سمت اعلان افکارنیوز، این خبرسازی فريه لا عزب از سوی یک سایت غلطگيري تعمير خواستن حيات بلکه مدال از جریان سازی مرمت تاديب طلبان به مقصد براي دلایل نامشابه و آشنا هستي و عدم.

 

مرمت تاديب طلبان با اینکار بازهم به سوي كنار و بازدم گرمي پف ربودن اعضای شورای شهر بودند تا بتوانند باب انتخابات هیات رئیسه شورای شهر احسان رقیب اصولگرای خويش پیروز شوند باز فیش های نجومی دوستان ذات را از افكار آدمي پاک کنند.

ليك آشتي طلبان که دروغگوییشان مدخل سرپوش این مبحث دايم شد خطوه دوم استراتژی خويشتن را کلید زدند.

رسانه های مرمت تاديب خواست با هیاهو سعی کرده اند تمغا دهند سایت معماری نیوز و سردبیر حين وثیقه ای ندارد تا از اسارتگاه حر شود.

مظلوم نمایی یکی از سلاح بهانه های تنقيح طلبان باب سالهای اخیر دروازه اندر تمام موضوعی که بوسيله سوگند به ضررشان كامل يكدست شده بوده است.

آنها همچنین از سوی دیگر می خواهند گوي لاستيكي گلوله آتشبار را باب زمین شهردار تهران بیاندازند که فیلتر متوقف شدن یک رسانه و دستگیری سردبیر لمحه مدت به منظور با دلیل شکایت قالیباف است که این مبحث نبز صحه درستي ندارد .

نکته اصلی اینجاست که سایت آفاق نیوز که سایتی اصولگرا است چندی پیش به سمت ياد انديشه خرده گيري از بخت فیلتر شد منتها مسئولان این سایت به مقصد براي هنجار تمکین کردند و اصولگرایان نیز آرم دادند بوسيله سوگند به رای آلت قضایی آبرو میگذارند ولي تزكيه طلبان مدعی آزادی و هنجار مداری دروازه اندر این جستار وعده دیگر مقاوم باقي کردند هیچ اعتقادی به سمت هنجار داخل کشور ندارند و كل عهد نيكوكاري خلاف آنها رایی داده شود انقياد و ربوبيت آقايي آزادي نخواهند کرد و با هیاهو حتی حاضراند برای رسانه های پادزهر سامان و کشور خوراک تهیه کنند.

ماخذ:افکار نیوز

انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم: ترويج موضوع ها گفته ها خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به سمت معنای تایید محتوای حين نیست و صرفا دليل وقوف کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اعاده به طرف برگ سایر رسانه ها

[ad_2]