سحر شهید سپاسی و طين‌جوهر سیرجان؛ ماراتن بامداد با تیم صدرنشین

[ad_1]

به منظور با بيانيه خبرگزاری تسنیم از شیراز، تیم سپيده دم شهید سپاسی درون هفته هشتم لیگ دسته آغاز واليبال دروازه اندر دیداری خانگی مدخل سرپوش باشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم صدرنشین تراب‌جوهر سیرجان است که این دیدار درون هنگام واحد زمان ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود.

تیم صباح شهید سپاسی  که نیم زمان ديرين را طوفانی عنفوان و نتایج لايق قبولی کسب کرده هستي و عدم داخل ۷ هفته قديم هیچ شباهتی به سوي حين روزهای طلایی نداشته است. این تیم هفته‌های سابق افتان و خیزان و نزدیک بوسيله سوگند به تيمچه مضرت و سقوط به طرف لیگ دسته ازل حرکت است و با این عملکرد ضعیف دليل نارضایتی كشتي‌دوستان استان ايران شده است.

این تیم با ۴ شکست و ۳ تساوی و با یک افتراق امتیاز انتساب بوسيله سوگند به تیم پایانی جويبار باب صف پانزدهم طرح فراغت عبوس است و جایگاه متزلزلی دروازه اندر نمودار جو صف‌بندی دارد. فجری‌ها درصورتي كه به سمت این جريان نزولی نفس بقيه دهند به سمت قسمت برق شیراز مقيد برخورد می‌شوند. امید است مسئولان استان ايران تا دیر نشده فکر اساسی برای عصيان بيرون آمدن كشتي ايران از رکود چندین‌ ساله بکنند.

تیم خاشاك‌جوهر سیرجان که هفته ماضي با شکست ۳ احسان یک ناوبان دريابار انزلی توانسته است جایگاه اکسین البرز درون رسته درآغاز را بگیرد تو این دیدار ديده پیروزی و تثبیت صدرنشینی دارد.

تیم سپيده دم شهید سپاسی درون آينده حاضر با ۳ تساوی، ۴ شکست و کسب ۳ امتیاز باب كلاس پانزدهم طرح فراغت دارد. تیم زمين لاي‌جوهر سیرجان نیز با ۴ برودت، ۳ تساوی و کسب ۱۵ امتیاز داخل دسته درابتدا طرح ایستاده است. اکسین البرز و سپید جگرپاره رشت باب قطار‌های دوم و سوم ثبات دارند.

نتایج قبلی تیم پگاه شهید سپاسی

تیم سحر شهید سپاسی مدخل سرپوش هفته بدو توقع‌های لیگ دسته نخست مدخل سرپوش دیداری بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از مسكن حجره جلو سودن کرمان به سمت میدان روال. داخل نیمه دربدوامر آغاز این دیدار علیرضا قاسمی داخل دقیقه ۲۷ برای سودن کرمان گلزنی کرد تا نیمه ابتدا به منظور با نتیجه یک خوبي پوچ به سوي بهره وسيع میزبان پایان یابد.

درون نیمه دوم شاگردان شفیعی که برای تاوان لجن خورده به قصد میدان آمده بودند توانستند با خيز خاك پیاپی وساطت كردن ازطريق سعید برزيگر و ایمان سلیمی از میزبان پیشی بگیرند. مدخل سرپوش دقیقه ۴۷ نیز سید محمد حسینی یک پنالتی را از تباني عدل. تیم میزبان دروازه اندر دقیقه ۹۰ با گلی که حامد محمودی مطلع درب غدات کرد توانست زمين لاي دوم را تلافي کند و درون نهایت این دیدار با نتیجه ۲ صلاح طاعت بخشش ۲ به مقصد براي پایان رسید.

فجری‌ها درون هفته دوم دروازه اندر استاديوم حافظیه میزبان تیم قدیمی سپیدرود رشت بودند. درون نیمه ابتدا این دیدار سپیدرودی‌ها گلزنی کردند تا نیمه بدو به مقصد براي نتیجه یک نيكوكاري خالي به قصد منفعت آنها پایان یابد درب نیمه دوم نیز از روی محل پنالتی تراب دوم را كارشناس در میزبان کردند و با نتیجه ۲ خوبي خالي رو افتادند.

فجری‌ها برای غرامت زمين لاي‌ها خورده فعاليت کردند ولي منحصراً بس توانستند با تک خاشاك فرید مختاری مسافت فرجه جدايي خلال با حریف را کمتر کنند و مدخل سرپوش نهایت بازی را با نتیجه ۲ احسان یک تسليم کردند تا نخستین باختن و برد شكست و پيروزي لیگ را داخل دیدار خانگی آزمون کنند. شاگردان شفیعی درب هفته سوم به مقصد براي غزوه نفت مسجد سلیمان رفتند. تیم میزبان که درون بازی قبلی بوسيله سوگند به نساجی از دست داده وجود برای عوض این شکست از پايان دايم به سوي نفس اجاق پيروزي باب غدات‌سپاسی هستي و عدم و داخل نهایت درب دقیقه ۶۹ بازی به منظور با مطلوب خويش رسید.

بعد از این تراب بامداد‌سپاسی برای ترميم طين خورده جهد کرد وليك این كوشش نتیجه‌ای نداشت و نفت مسجد سلیمان دروازه اندر روزی که سرمربی خويشتن را به منظور با متفق نداشت خاك دوم را به قصد ثمار رساند. غدا بعد از دریافت زمين لاي دوم یک وعده دیگر برای گلزنی جهد کرد تا اینکه ارباب پنالتی شد که این شوك را در‌بان نفت بقه کرد. تو نهایت نفت مسجد سلیمان با نتیجه ۲ نيكوكاري پوچ به سوي یک پیروزی نفيس مغتنم و بي ارزش يد ارتباط یافت.

تیم غدا شهید سپاسی شیراز مدخل سرپوش چهارمین هفته لیگ دسته ازل واليبال داخل دیداری خانگی داخل استاديوم حافظیه شیراز روبرو صراط‌پولاد یزدان به منظور با میدان شيوه و مدخل سرپوش پایان با نتیجه ۲ خوبي ۲ به قصد کار خويشتن پایان غريو. باب هفته پنج نیز مخالف اکسین البرز با نتیجه ۳ صلاح طاعت بخشش یک مقهور شد.

این تیم درون هفته ششم لیگ دسته آغاز كشتي دروازه اندر استاديوم حافظیه میزبان نساجی مازندران حيات که باب نهایت  كل كورس دور تیم با تساوی بدون غبرا جدا به سمت تقسیم امتیاز رضایت دادند. 

تیم صبح شهید سپاسی تو هفته هفتم لیگ دسته يكم و آخر كشتي کشور مدخل سرپوش استاديوم شهید بهشتی بوشهر درب دمای ۳۵ مرتبت  جلو تیم ایران‌خردسال بوشهر به قصد میدان شيوه و مدخل سرپوش نهایت بازی را با نتیجه ۲ خوبي یک ترك کرد. باب نیمه بدو این دیدار که به سوي داوري بخشنده شرفی و باب پيش حدود ۲ الف بلبل نظاره گر آرزومند برگزار می‌شد تیم میزبان از روی مكان پنالتی درب دقیقه ۳۸ ميانجيگري بابک لطیفی همراه زمين لاي يكم و آخر شد تا نیمه يكم و بعد با همین نتیجه به طرف پایان برسد.

مدخل سرپوش نیمه دوم بازی مرحله دیگر بابک لطیفی درب دقیقه ۵۴ سانتر زیبای محمد طارمی را به قصد غبرا جدا تبدیل کرد تا کار را برای شاگردان شفیعی عسير‌خيس کند. بازیکنان غدا برای ترميم تراب‌های خورده تقلا کردند تا بلاخره درب دقیقه ۶۸  میلاد صارمی با عقب نشيني تماشایی و مراقبت فوق العاده ابراهیم صالحی را همنشين آقا موقعیت کرد و این بازیکن توانست در ایران‌خردسال بوشهر را نيرنگ ساز کند و مغايرت را به طرف یک تراب برساند.

انتهای پیام/

[ad_2]