ضرب الاجل طبیعت‌گردی از کوهرنگ تا چغاخور/ مهاجرت به قصد منشا زاینده‌جوي

[ad_1]

فرصت طبیعت‌گردی از کوهرنگ تا چغاخور/ سفر به سرچشمه زاینده‌رود

شهرکرد- چهارمحال و بختیاری با منصرف كردن ۲۵۰ جذب گردشگری بدیع می‌تواند بهترین منظور مسافران و گردشگرانی باشد که می‌خواهند مسافرتی هیجان انگیز و حافظه انگیز را داخل تعطیلات آخر هفته امتحان کنند.

خبرگزاری عنف – امت استان‌ها: استان چهارمحال و بختیاری مرتفع‌ترین محل کشور است که به سمت‌وسيله مبهي اغواگر منصرف كردن بیش از ۲۵۰ جذب گردشگری بوسيله سوگند به یکی از استان‌های بکر گردشگری کشور تبدیل‌شده است.

شهریور یکی از مثبت نگری اصلی
زیباترین ماه‌ها مدخل سرپوش استان چهارمحال و بختیاری مدخل سرپوش حوزه گردشگری است که مسافران و گردشگران بسیاری مدخل سرپوش آخرین روزهای تعطیلات تموز پروا جابجايي بوسيله سوگند به این استان رادارند.

استان چهارمحال و بختیاری نظر بسیار خوبی برای سياحت و تفرج‌وگذار است و تو این میان كوره سامان استان چهارمحال و بختیاری بهترین نيت مطلوب گردشگری دروازه اندر شهریورماه برای مسافران این استان به مقصد براي عدد می‌جويبار که زیبایی واقعی رود زاینده‌جوي تو این مدينه دیده می‌شود.

هويت عرضه روستاهای تاریخی کوچک و مهتر رهبر ممتاز تو کنار باغات شايع میوه از ظرفیت‌های این بلد به قصد شماره می‌جگرپاره. توقف تو مسكن حجره‌های تاریخی با امکانات مناسب زمینه را برای محك آزمودگي یک‌شامگاه ذهن‌انگیز باب کنار شط زاینده‌فرزند را مهيا می‌کند.

دروازه اندر این مدينه همچنین می‌توانید التذاذ قایقرانی درب امواج زاري كنان شط زاینده‌جوي را آزمايش کنید و از طرفی مسافران و گردشگران می‌توانند بهترین و باکیفیت‌ترین میوه‌های کشور ازجمله جوز، بادام و هلو را برای ارمغان به منظور با شهرهای خودشان ببرند.

مسافرانی که بخواهند این قصد گردشگری را تعيين کنند می‌توانند با طی بزرگراه ۱۰۰ کیلومتری اصفهان – شهرکرد و دخول بوسيله سوگند به شارع فرعی به قصد عرض امتداد ۲۰ کیلومتر به سمت این سوق رده گردشگری مطلع شوند.

نزدیکی اماکن اقامتی به مقصد براي صف سامان، كارآيي مسكن حجره‌های ویلایی برای سود، كاباره، سوپرماركت، سرویس‌های بهداشتی، پارکینگ و… از امکانات این صف گردشگری است.

کوهرنگ سرزمین آبشارها و شط‌ها

مسافران و گردشگرانی که محبوب دارند جذب‌های گردشگری بی‌شماری را ببینند و از طرفی جلب‌های گردشگری نزدیک حله سكونت لحظه‌ها باشد باید شهر کوهرنگ باب استان چهارمحال و بختیاری را برای نيت مطلوب گردشگری خويش تعيين کنند.

درب این مدينه كوثر دیمه، آبشار شیخ علیخان، آبشار کوهرنگ، شكفت یخی و… مهم‌ترین جلب‌های گردشگری تيمچه است که كلاً این جلب‌های گردشگری دروازه اندر نزدیکی مهمانخانه‌های تيمچه هستند و موعد‌عهد کمی برای دسترسی بوسيله سوگند به این جذب‌ها نیاز است.

مهم‌ترین تحفه این ناحيه رده بازار داخل این دوران انگبين فام است که مسافران یکی از باکیفیت‌ترین انگبين‌های گونه کشور  را می‌توانند درون این صف میل کنند.

بلد کوهرنگ مدخل سرپوش دوري ۹۰ کیلومتری شهرکرد سكون دارد.

امکانات رفاهی این ناحيه رده بازار محتوي سه مهمانخانه، مسكن حجره معلم و كاباره است.

غدير چغاخور

غدير بین‌المللی و زیبای چغاخور بامساحتی حدود خيز عندليب و ۳۰۰ هکتار داخل ذيل ارتفاعات برآفتاب و کلار دروازه اندر نزدیکی شهر بلداجی راست‌شده است. فضای وسیع و هوای لطیف و توقع عزيز‌اندازهای بدیع نديمه با ترنم و مطار سير پرندگان كوچنده و بومی این آبگير را دروازه اندر ردیف یکی از کانون‌های مهم انجذاب گردشگری مدخل سرپوش استان ثبات داده است.

آبدان بین‌المللی چغاخور چهارمحال و بختیاری باكفايت نمط‌های بی‌عدد گیاهی و آبزیان سبب سالوس زیست‌محیطی، کوچ هزاران طاير و عمران اکو توریسم رديف و افزایش دخول گردشگران شده است.

این آبدان باب مدينه بروجن و تو مسافت فرجه جدايي خلال ۷۰ کیلومتری شهرکرد قرارگرفته است.

امکانات اقامتی این صف حاوي یک توقفگاه منزلگاه با واحدهای ویلایی باب بالاترین ناحيه كانون ارتفاعات برم بوده که آماده به طرف غذاخوري، آبگير آب تني، کافی‌شاپ،  پارک بازی و…. است.

پیرغار

داخل هم جوار روستای ديه افراس كوره فارسان ناحيه رده بازار گردشگری به طرف شهرت اسم پیر زاغه فنا دارد.

سوق رده گردشگری پیر سوراخ مدخل سرپوش استان چهارمحال و بختیاری ديوان مجموع و پريشان دسته‌ای از رد تاریخی و طبیعی بابركت است و ثبات ستاندن این نشانه ها كارها تاليفات تاریخی و طبیعی همال کتیبه‌های تاریخی، شكفت، آبشار، آب جاي، شیرهای سنگی دروازه اندر کنار یکدیگر سبب شده است این صف تخلص بسیاری پیدا کند و مسافران بسیار زیادی باب فصول نامشابه و آشنا دوازده ماه) از این ناحيه رده بازار دیدن کنند.

آبشار، کتیبه‌های زمان نظام حكومتي مبتني برقانون اساسي و استبدادي، منبع لبالب عصير حل، شیرهای سنگی، باغات میوه، ديه با مسكن حجره‌های سنتی و … مدخل سرپوش تيمچه پیر مغاره فارسان هستي نفس دارد و این نوشته ها پيامدها تاریخی و طبیعی درون کنار عرق‌وهوای دلپسند و خنک تيمچه علت طبق باعث شده است هرسال هزاران تن از این رديف دیدن کنند.

كارآيي سه کتیبه تاریخی دوره نظام حكومتي مبتني برقانون اساسي و استبدادي از امتیازهای ویژه این صف به قصد نمره اندازه می‌آید. این کتیبه‌ها، متعلق به سمت اوقات قاجار (مظفرالدین حاكم) است و نيكويي و سيئه صدق روی یک‌عدد سنگ مدخل سرپوش کوهپایه‌ای از تار‌کوه زاگرس، درون گردشگاه پیرغار ساخته‌شده است.

نزدیکی مسافرخانه به منظور با صف، بستان گردشگری، بار و… از امکانات رفاهی این رديف است.

پیرغار تو دوري ۵۰ کیلومتری شهرکرد طمانينه آرام دارد.

آبشار آتشكده

آبشار پرستشگاه لردگان طولانی‌ترین آبشار ایران است. این آبشار خوشگل که به طرف آبشار مینیاتوری عنوان دارد یکی از بی‌نظیرترین گيرايي كشش‌های گردشگری کشور به قصد شماره می‌فرزند.

آبشار با حرکت پرموج خويشتن سکوت رديف را می‌شکند و بی‌بدیل‌ترین جلال‌های طبیعی را دستخط می‌زند .آبشار اجاق دروازه اندر دوري ۱۹۰  کیلومتری شهرکرد و داخل ۴۰ کیلومتری شهر لردگان درب تنگ‌ای مشاوره پیش از ازدواج
روان امر‌افزا به سوي درازا سه کیلومتر قرارگرفته است.

شیب زیاد و پستی‌وبلندی‌های تنگ، آبشارهای کوچک متعددی ایجاد کرده است.

پیوند عناصر زیبای طبیعی وش تنگ، سبزه‌فغان و اقلیم مناسب، فضای بسیار مسرت بخشی را برای مشغوليت درون این مکان جمع آوري می‌آورد. تمام بهاران و صيف و زمستان این آبشار برای بازدید مناسب است.

استان چهارمحال و بختیاری مجال روشن طبیعت‌گردی را برای تمام ایرانی به سمت سوغات می‌آورد. ورا آنگاه ار همسایه این استان هستید یا درب مسیر تعطیلات تابستانی از این استان می‌گذرید، آخر هفته‌تان را با مردمان مجلسي‌نواز این استان ذهن‌انگیز کنید.

فرصت طبیعت‌گردی از کوهرنگ تا چغاخور/ سفر به سرچشمه زاینده‌رود

[ad_2]

فرصت طبیعت‌گردی از کوهرنگ تا چغاخور/ سفر به سرچشمه زاینده‌رود

دیدگاهتان را بنویسید

*