لاریجانی از کاروان پارالمپیک شهدای منا تقدیر کرد

[ad_1]

رئیس كنگره شورای اسلامی حين تقدیر از عملکرد کاروان پارالمپیک شهدای منا قول: دستیابی به طرف ستيغ‌های برطرف كردن دفع موفقیت و پیروزی می‌باشد که مایه سربلندي و مباهات نمودن است.

به مقصد براي اعلام خبرگزاری نيكي و عتاب به سوي شيريني گزك از مسكن حجره قوم، علی لاریجانی رئیس پارلمان شورای اسلامی طی پیامی از کاروان پارا المپیک شهدای منا تقدیر کرد.

درون پیام لاریجانی آمده است:

«کاروان ورزشی پارالمپیک جانبازان و معلولان که با لقب متبرک شهدای منا باب این عصر از هم چشمي هم چشمي كردن‌ها برابر یافته بودند مره دیگر افتخاراتی مهتر رهبر ممتاز برای روش به مقصد براي كادو آوردند.

قهرمانان مذهب امت داخل گستره آزمون ها با بي قيد تاب و تاب خویش بوسيله سوگند به غزا حریفان رفتند و با اتکا به منظور با مساعدت الهی و دعای خیر آدميزاد بوسيله سوگند به نتایج رضایت‌بخشی رابطه تسلط یافتند که این‌ها مراد و ظهور خودنمايي‌ای از دلاوري و آهنگ باعزم جوانان ایران اسلامی دروازه اندر دستیابی به منظور با ستيغ‌های ازبين بردن موفقیت و پیروزی می‌باشد که مایه سربلندي و تفاخر است.

 مدخل سرپوش این زمانه که با رخدادها ناگوار و خوش و شیرینی برای کاروان ورزشی من واو مقارن شد محبوب عظمت جمال درب بند‌های فردی و تیمی به سوي ویژه دروازه اندر بین بانوان بلندمرتبه بودیم که با افراشته جنبش درفش ديندار کشورمان و طنین آواز ملی متحد هستي و عدم که مقر دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

داخل پایان اثنا تقدیر و خداقوت به منظور با آزاد تباني اندرکاران ورزشی معلولان و جانبازان داخل انتظار‌های پارالمپیک، رئیس فدراسیون، مربیان و اعضای کادر فنی و كامل يكدست ورزشکاران عزیز امیدوارم لاينقطع نموده موفقیت و سرافرازی قهرمانا این شريعت باشیم.

علی لاریجانی

رئیس معشر شورای اسلامی»

[ad_2]