لاوروف: روسیه از غارت آمریکا به سمت سوریه جلوگیری کرد

[ad_1]

لاوروف: روسیه از حمله آمریکا به سوریه جلوگیری کرد

به مقصد براي خبر توده بین الملل خبرگزاری تسنیم بوسيله سوگند به شيريني گزك از العالم، سرگئی لاوروف گوشزد کرد: بدون شک ار روسیه سه سنه پايه پیش با وظيفه بگير کردن بشار شير به منظور با سود تماشا کردن از اسلحه خانه تسلیحات شیمیایی اش مانع از غارت آمریکا به قصد سوریه نمی شد، بازهم اکنون مثال روي پهن تری از ویرانی باب این کشور بودیم.

وی درون قول وگو با خبرگزاری ایتارتاس افزود: تفكر این که جهاز های تدافع هوایی سیار و تسلیحات کلاسیک باقیمانده و حتی سيلو تسلیحات شیمیایی داخل روي غارت آمریکا به سوي يد ارتباط چاه کسانی می افتاد، واقعا وحشتناک است.

وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه روسیه متذكر کرد: هیچکس نمی داند دستگاه نظام های تدافع هوایی به سوي طراري زرخريد شده از انبارهای تسلیحات لیبی خلف از سعي بي انتها بدبخت کشورهای غربی باب ایجاد دموکراسی درب این کشور با آويزش به منظور با راهکار نظامی، به منظور با يد ارتباط چاه کسانی خاكسار است.

وی بقيه نصفت جار: به طرف چشم می گروه بهره شرکای غربی من وايشان تا به قصد زمان حال و ماضي به سوي كوه طور کامل پیامدهای وخیم ثمره از عملیات نظامی شوكت تو خاورمیانه و آفریقا طی سالهای اخیر را درک نکرده اند. آنها فکر می کردند به طرف خالص از بین جارو كردن تاخت رژیم صدام و معمر قذافی دموکراسی دروازه اندر عراق و لیبی فائق خواهد آمد. ولي بي نظمي مدخل سرپوش این تاخت کشور سایه گستر شد و انبارهای تسلیحات نظامیان به مقصد براي كوه طور علنی چپاول شد و شماری از تسلیحات از تمام جهاز های تدافع هوایی و صدها كس اسلحه ناپدید شد بدون آنکه اثری از نفس به مقصد براي ماوي محل بگذارند.

لاوروف توضیح جيغ: تو لیبی بوسيله سوگند به تنهایی دستکم ۵۰۰ دستگاه نظام آرایش تابستانه
مجرب حاملگي بار پدافند هوایی نمونه اسوه استریلا و ایگلا ناپدید شد.

وی آگهي عربده: هیچکس نمی داند این جهاز ها باز اکنون دروازه اندر اختیار کدامیک از طايفه های تروریستی است که مخاطره بزرگی برای پروازهای هواپیماهای مسافربری به منظور با عدد می آیند. چاه چه بسيار شايد این جهاز ها حتي اکنون درون اختیار داعش یا جبين النصره و یا القاعده است و هیچکس نمی داند که این تسلیحات چاه وقفه و کجا دفعه دیگر وضع مرحله تمتع رسم خواهد گرفت.

لاوروف یادآور شد خیانت چیست
که اولین آگهي درون این مورد بغاز مدخل سرپوش عام ۲۰۱۲ مدخل قبل از عمل جراحی
سرپوش موقع کشور مالی داده شد که طی ساعت تروریست ها هواپیمای میگ ۲۱ نیروهای دولتی را با کمک این جهاز وارو کردند.

انتهای پیام/

لاوروف: روسیه از حمله آمریکا به سوریه جلوگیری کرد

[ad_2]

لاوروف: روسیه از حمله آمریکا به سوریه جلوگیری کرد