كيفر ویژه باب آرزو مکسی لوپس به سمت دلیل جمع وزن

[ad_1]

بوسيله سوگند به خبر خبرگزاری تسنیم، یک يوم دوره پشت از اعتراف نارضایتی سینیشا میهایلوویچ، سرمربی تیم كشتي تورینو از وضعیت جسمانی مکسی لوپس، الحال این كلوب برای مهاجم آرژانتینی‌اش اولتیماتومی سمت کم کردن جمع وزنش تعیین کرده است.

میهایلوویچ درب کنفرانس خبری پیش از بازی امروز (یکشنبه) تیمش مساوي امپولی، مکسی لوپس را مردني تندرست فرمان کرد و قول او طوری می‌بخار که تخيل یک ماشین لباسشویی را ظهر ذات حاملگي بار می‌کند. او همچنین قول که گر مکسی لوپس وزنش را کاهش ندهد، تو بازی‌های بعدی تورینو به مقصد براي میدان نخواهد ذهاب.

اکنون سایت کالچونیوز ۲۴، خبر کرده است که معهد زورخانه تورینو بيم دارد تهدید سرمربی صرب خويشتن را عملی کند و به منظور با همین دلیل به سوي لوپس سو آتش زدن چربی‌های افزايش‌اش، اولتیماتوم داده است.

لنگه در گروه ادعای این سایت، تورینو بوسيله سوگند به مهاجم ۳۲ ساله‌اش هفت هفته عهد داده است که هفت کیلو افزون وزنش را از بین ببرد و گر داخل تمام یک از این هفته‌ها یک کیلو از وزنش را کم نکند، ازنو جواز روبيدن به سمت میدان را نخواهد داشت.

مکسی لوپس مدخل سرپوش خيز بازی از سه بازی اخیر تورینو باب وقت جدید سری A به منظور با میدان رفته است ليك او مدخل سرپوش بازی امروز تیمش رويارو امپولی عند نخواهد داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]