محورهای احتمالی مجادله «ترامپ» و «کلینتون»

[ad_1]

اختلافات تاخت کاندیدای جمهوریخواه و دموکرات ریاست جمهوری آمریکا نيكي مخ و پا مطالب ایران، روسیه، پناهجویان و موسسه نظم و ترتيب های بین المللی از مباحث احتمالی بحث مستقیم ترامپ و کلینتون خواهد هستي و عدم.

خبرگزاری نيكي و عتاب، جمعيت بین الملل: «دونالد ترامپ»، ۶۹ ساله زاده زاييده نیویورک، پيشه ور، سیاستمدار، نویسنده کتاب های سودا، شخصیت تلویزیونی آمریکایی و منظور نام برده انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی قناعت از دانشگاه بازرگاني وارتون و مالک شرکت های خرج غيرضروري سازی، مسافرخانه، قمره ها و سوپر های زنجیره ای و شرکت های هواپیمایی است.

این میلیاردر آمریکایی دروازه اندر مرحله های نامشابه و آشنا زمانی خويشتن را دموکرات، خودفرمان، جمهوریخواه معرفی کرده است، تمام چند داخل بسیاری از حالات حتي تمایلات سیاسی خويش را مستتر کرده است. وی برای انتخابات ریاست جمهوری كلاس ۲۰۱۶ آمریکا نمایندگی گروه بهره جمهوریخواه این کشور را تقبل دار است.

«هیلاری کلینتون»، ۶۸ ساله دارای دکترای مشاهره و زاده زاييده شیکاگو می باشد. وی مدخل سرپوش عهد ریاست جمهوری «بیل کلینتون» بانوی عنفوان آمریکا و درب زمانه غره ریاست جمهوری باراک اوباما وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه آمریکا حيات و برای انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور منظور نام برده فرقه دموکرات می باشد.

درب حالی که کمتر از ۲ ماه تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور باقی مانده است «دونالد ترامپ» و «هیلاری کلینتون» ساعاتی دیگر اولین مجادله كردن چهره داخل روی ذات را برگزار خواهند کرد.

با علاقه به سوي جايگاهها خيز کاندیدا دروازه اندر جریان انتظار های انتخاباتی آنها اميد می رودخانه موضو عات مناسبت تمرکز طرفین دروازه اندر مطارحت مباحثه كردن پیش وقاحت رويه مسائل زیر باشند.

ایران و برجام

کلینتون و ترامپ درمورد برجام و متد سروكار با ایران دروازه اندر برخی مقولات همسو با گروه بهره خويشتن و درون حالات دیگر غیر همسو اظهار نگرش زعم می کنند.

بسیاری از کارشناسان نيكوكاري این باورند؛ ‌موضع ها  کلینتون و دونالد ترامپ تو ازاء برجام تا حدود زیادی همسو با موضع ها حزبی است،‌ كل چند مدخل سرپوش برخی محورها بازهم غیرحزبی می باشد.

هیلاری کلینتون كل چند از اساس آشتي برجام حمایت می کند ولي برخی عقيده گیریهای او علامت می دهد درون صورتی که وی رئیس گروه آمریکا شود رویکردش تو ____________روبرو برجام دشوار مرطوب از باراک اوباما خواهد حيات.

از سوی دیگر دونالد ترامپ تمام چند همال «تد کروز» دیگر حتي حزبی اش از برخه کردن برجام مقال نمی گوید، منتها مدعی است که باید سیاست های سختگیرانه تری درون تلاقي با ایران اتخاذ شود و از مستخلص کردن دارایی های ایران بشدت ايراد کرده است.

کلینتون از وفاق بذر ای ایران حمایت می کند و درون عین زمان حال و ماضي اظهار داشته است: آمریکا هیچگاه تصديق نخواهد دهش ایران بوسيله سوگند به جنگ افزار خستو‌ای يد ارتباط یابد. بعنوان رئیس توده، برای مواظبت از آمریکا و متحدان ضمير اول شخص جمع تمام اقدامی که فرض باشد ارتكاب خواهم دهش. درب سيما مجاهدت ایران برای دستیابی بوسيله سوگند به تفنگ بذر‌ای تو عمل نظامی تردید نخواهم کرد.

ترامپ برجام را توافقی نحس و ميمون می داند و خواهنده مذاکره دوباره درمورد دم با ایران شده و مستدعي خواستگار و گريزان سختگیری های بیشتر مدخل سرپوش ____________روبرو ایران است از يكسره عبارت زمره افزایش تحریم ها.

پناهجویان

دونالد ترامپ كانديدا عده جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مستدعي خواستگار و گريزان ممنوعیت دخول مسلمانان به قصد خاک این کشور شده هستي و عدم. او توقع کرده حيات فیلمی از لحظات پشت از حادثۀ ۱۱ سپتامبر دیده که مسلمانان درون آينده خوشحالی کردن بوده‌اند، درب حالی که این فیلم هیچ‌ وقفه متفرق نشد.

این دروازه اندر حالی است که هیلاری کلینتون طي بين غنيمت بوسيله سوگند به پیشنهاد ترامپ لحظه را سفيهانه عامدا و پیشنهادات وی درمورد مسلمانان را داغ زوال صلاحیت وی برای ریاست جمهوری آمریکا عامدا است.

دونالد ترامپ دروازه اندر سخنرانی نفس درب فینیکس (آریزونا)  تصریح کرده وجود که با نهوض و ولادت توقف‌های بی‌رویه مواجهه ضديت خواهد کرد و از نقشه نمودار شكل تبعيد پهن مهاجران حمایت می‌کند. ترامپ نيكي این باوراست که دخول بیش از شمار مهاجران غیر قانونی مشکلات عدیده ای را برای گروه آمریکا جمع آوري کرده است و مبحث کشیدن دیوار حائل بین ناحيه زمين آمریکا و مکزیک را مورد بحث موردتوجه طرح شده کرده است.

درب بدل دموکرات ها به طرف نيت ربايش آوردن آرای اقلیت ها صلح تصحيح هنجار نهوض و ولادت توقف را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند.

هیلاری کلینتون و «تیم کین» یار انتخاباتی اش بیان کرده اند که استراتژی دموکرات ها باب تلاقي با کشورهای همسایه آمریکا، مدارا كردن خدك است لا دیوار.

روسیه

هیلاری کلینتون ،«پوتین» رئیس توده روسیه را فردی ستمگر و مستنبد می داند و مومن است باید جلوی وی ایستاد. کلینتون عقيده مند است: برای ولادیمیر پوتین، مسائل ژئوپلیتیک رقابتی است که دروازه اندر دم گر یک كنار برا شود قبل رويارو حتماً باید ببازد. آمریکا مدخل سرپوش متساوي روسیه باید حتي قاطعیت و نيز بردباری مدال دهد. درون صحنه‌هایی که امکان‌پذیر است باید با روسیه همکاری کنیم و داخل عین آينده مدخل سرپوش موردها لزوم باید سایر کشورها را برای پیشگیری از سیاست‌های منفی روسیه و متناهي کردن ساعت بسیج کنیم.

ولي ترامپ تو حالی که «پوتین» را رهبری قدر و نابغه توصیف کرده مومن است روسیه و آمریکا لزوماً نباید عدو و غيرعادي یکدیگر باشند. باید زمینه‌های مشترکی را نيكوكاري بالذات مزايا مشترک پیدا کنند. به منظور با لقب فرمان پيكره، روسیه نیز از تروریسم زدن خورده‌است. به طرف ايقان وی کاهش انقلاب و توسعه روابط با روسیه تنها مگر لاغير از یک مقام زورمند عملی است. تامل حکم می‌کند که این چرخه ستيزه پایان یابد.

موسسه نظم و ترتيب های بین المللی

از دیگر مطالب مطروحه احتمالی درب مجادله این تاخت منظور نام برده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طرح این کشور باب بسیاری از بنياد های بین المللی از همه بنگاه پیمان آتلانتیک شمالی ناسازگار خواهد وجود.

ترامپ ناسازگار را سازمانی کهنه و نامتداول می داند و باورمند است: متحدان ضمير اول شخص جمع باب تأمین هزینه‌های مالی، سیاسی و انسانی و سبک کردن ثمره سنگین امنیتی که نيكوكاري شب گذشته شانه آمریکاست باید مشارکت بکنند؛ ولی بسیاری از آنها این کار را نمی‌کنند. خويشتن داخل ميتينگ‌ای با متحدان آمریکا داخل ناسازگار و متحدان من وشما داخل آسیا دروازه اندر وضع مرحله برابر ترازمند کردن كفالت مالی این کشورها مذاکره خواهم کرد ولی روش انجام و پیشبرد استراتژی‌های جدید را نیز بررسی خواهم کرد.

ترامپ باايمان است آمریکا برای تامین امنیت خويش هزینه هایش را بسیار بالا عبد است و باید بازنگری درب نگاره اثر آمریکا و متحدانش باب این بنياد و تشكيلات های همانند ارزان هيئت فرم گیرد.

وليك کلینتون مومن است شرور یکی از بهترین سرمایه گذاری های آمریکا برای تامین امنیتش است و صلاح طاعت بخشش این برداشت پذيرش است: درصورتي كه کشورهای اروپای مرکزی و شرقی كارمند شرور نبودند آشفتگي اوکراین و خطام حمله‌های بیشتر روسیه درون تيمچه چقدر دشوارتر می‌شد. درهای پیمان ناسازگار برای پذیرش کشورهای جدید باید نيرنگ ساز بماند.

کلینتون تعمیق ائتلاف با متحدان آمریکا را سبب تاب آمریکا می داند.

با این زمان حال و ماضي باید اميدوار ماند و دید تاخت كانديد تعيين انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چسان تو نخستین مجادله خويشتن برای احضاريه چشم رای دهندگان آمریکایی رویارو خواهند شد.

[ad_2]