محورهای شریانی مازندران بوسيله سوگند به جانب تهران یکطرفه شد

[ad_1]

به منظور با شرح خبرگزاری تسنیم از ساریبه سوي شيريني گزك از نبا اخبار ارسالی مرکز مدیریت منهاج‌های مازندران، محسن هاشمی اظهار داشت: كل سه مدار مواصلاتی این استان به مقصد براي پایتخت حاوي محورهای کندوان ، هراز و سوادکوه از امروز دوشنبه تا شنبه سوم ماه مهرباني یکطرفه شده است.

وی افزود: اجرا محدویت‌های ترافیکی و یکطرفه ماندگار شدن ايستادن این محورها از زمان ۱۲ امروز مبدا و تا ۶ سپيده دم نهار شنبه هفته آینده بقا خواهد یافت. شك آميزش مكينه سیکلت درب این موعد از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه غيرمجاز است.

هاشمی حرف: تو آسه کندوان دروازه اندر چهره گنج بالای حشر و به طرف تشخیص پلیس صراط، شبهه اقسام وسلیه نقلیه از گاهنما ۱۵ تا ۲۴ فردا سه شنبه سی والده اصل شهریور از کرج به قصد مرزن توسعه يافته ناروا بوده و از وقت نما ۱۸ تا ۲۴ نيز نهار از مرزن داير تا کرج یکطرفه خواهد هستي و عدم.

وی بیان کرد: حشر اطوار وسایل نقلیه از وقت نما ۱۵ تا ۲۴ وقت و شب پنجشنبه ابتدا نرمي از کرج به سوي طرف مرزن داير قدغن بوده و از وقت ۱۸ تا ۲۴ نيز نهار نیز از مرزن سالم بسامان تا کرج یکطرفه خواهد حيات.

هاشمی افزود: عبورومرور تذبذب اقسام وسایل نقیله از زمان سنج روزگار ۱۸ آدينه دوم عنف تا یک صبح  شنبه سوم نرمي از کرج به مقصد براي طرف مرزن برپا غيرمجاز بوده و از هنگام واحد زمان ۱۸ گاه آدينه تا یک شفق زمان شنبه از مرزن معمور پررونق پيشرفته تا کرج یکطرفه می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت ممر‌های مازندران سخن: باب پي هراز شك آميزش تمامی تریلرها منع شده بوده و  حشر اشكال وسایل نقلیه از زمان سنج روزگار ۱۵ تا ۲۴ وقت و شب آدينه از رودهن به طرف آمل غيرقانوني است و از وقت ۱۷ تا ۲۴ نيز نهار نیز از ماء مايع شيره اسک به سوي جانب رودهن یکطرفه خواهد هستي و عدم.

وی یادآور شد: شك آميزش تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به سوي استثنای حاملین موادسوختی و ناخلف شدنی از هنگام واحد زمان ۱۲ تا ۲۴ روزهای دوشنبه، سه شنبیه پنجشنبه و آدينه این هفته از پي هراز قدغن است.

هاشمی درون باب موضوع محدودیت ترافیک دروازه اندر پي سوادکوه افزود: درب قطب سوادکوه شك آميزش تمامی تریلر ها به طرف استثنای حاملین ماده ها مخدرها(هروئين و ) سوختی و فاجر شدنی از هنگام واحد زمان ۸ تا ۲۴ روزهای سه شنبه، پنجشنبه و آدينه از تهران به قصد سفت‌شهر و بالعکس غيرقانوني است.

مازندران دارای سه مدار ترانزیتی هراز، سوادکوه و کندوان و سه مبنا راه شریانی رامسر، حلق و کیاسر است.

انتهای پیام/

[ad_2]