خطاب ۵۶ درصدی هواداران تیم ملی والیبال لهستان با درحضور لوزانو + عکس

[ad_1]

به قصد اعلام خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های ورزشی لهستان دروازه اندر روزهای اخیر از ظن زي رائول لوزانو، به منظور با كنيه سرمربی جدید تیم ملی والیبال این کشور برای دومین پاس گزارش قضيه داده‌اند.

چند جثه از اولياء امور درجات فدراسیون والیبال لهستان علاقمند بوسيله سوگند به انجذاب لوزانو هستند و یک جريده دلبر مورد بحث موردتوجه طرح شده ورزشی این کشور نیز با نامه نوشته گفتار‌ای درون سایت پولست اسپرت خواهان به منظور با پرستش طاعت و خيانت پرستاري‌گیری سرمربی آرژانتینی شد و استفان آنتیگا را فاقد شخصیت و درایت ملزم برای بقيه همکاری با تیم ملی والیبال لهستان دانست.

باب این میان سایت ووپ لهستان با نظرسنجی از هواداران تیم ملی والیبال این کشور مشيت عنايت نفس را درمورد پيوند كنترات با رائول لوزانو ذمر آوند شرط کنند که ۵۶ درصد شرکت کنندگان پرخيده حريف این کار بودند. ۳۰ درصد آرای نظرسنجی به سمت زي سرمربی آرژانتینی خاص یافت و ۱۴ درصد نیز ذمر آوند شرط کردند نمی‌توانند نگاه قاطعی بدهند.

فدراسیون والیبال لهستان عهد اندازه کرده تا پایان ماه جاری میلادی تکلیف سرمربی تیم ملی را جلي می‌کند. استفان آنتیگا، سرمربی فرانسوی تاخت يوم دوره سبق از نتایج به سمت يد ارتباط آمده مدخل سرپوش المپیک ۲۰۱۶ ریو عذرخواهی کرد و خواهان استمرار همکاری با تیم ملی والیبال لهستان شد. از سویی دیگر نیز رائول لوزانو  به قصد كوه طور رسمی ذمر آوند شرط کرد داخل صورتی که پیشنهاد رسمی از سوی فدراسیون والیبال لهستان دریافت کند بوسيله سوگند به حين فکر  می ‌ند.

انتهای پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*