مرفاوی: صبای قم با بازیکنان خردسال به منظور با روزهای بلندي ذات نيرنگ ساز می‌گردد

[ad_1]

مرفاوی: صبای قم با بازیکنان جوان به روزهای اوج خود باز می‌گردد

به طرف اعلاميه خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ بي نياز مرفاوی امشب بعد از بازی تیم‌های كشتي صبای قم و آبی‌پوشان اردبیل اظهار داشت: تیم واليبال صبای قم با بازیکنان خردسال خويشتن مجدداً به طرف روزهای بالا ذات نيرنگ ساز می‌گردد و بتدريج این تیم به سمت سرحد آمادگی کامل يد ارتباط یافته و درب آزمون ها لیگ مرجح کشور مطلوب و ناپسند جلوه گر می‌شود.

وی با استعاره به طرف اینکه تیم كشتي صبای قم امروز یک بازی بسیار خوبی را جلو تیم آبی‌پوشان اردبیل به قصد نمایش گذاشت، بیان کرد: مقصد من وايشان از برگزاری بازی تدارکاتی بسيجيده‌سازی بازیکنان تیم صبای قم برای زي كامكار دروازه اندر استمرار لیگ فايق كشتي کشور است که باب این زمینه تیم كشتي صبای قم امروز یک بازی بسیار خوبی را به مقصد براي نمایش گذاشت.

سرمربی تیم كشتي صبای قم اظهار کرد: تیم كشتي قم از مردی مناسب ازدواج
دیروز اردوی خويشتن را داخل كوره‌های اردبیل٬ نیر و سرعین شروع کرده و درون این لشكرگاه سپاه چند بازی تدارکاتی را درب اردبیل خاتمه می‌دهد تا بتواند بازیکنان را به طرف آمادگی کامل برساند.

مرفاوی تصریح کرد: تیم كشتي صبای قم درون اردبیل به مقصد براي میگرن
غزوه تیم واليبال نفت تهران نمی‌جگرپاره و به طرف گمان ترديد قوی یک بازی تدارکاتی را با یکی از تیم‌های كشتي اردبیل برگزار می‌کند تا بتواند بازیکنان خردسال خويش را محک بزند.

وی قول: استان اردبیل با نگرش پرستاري به طرف شرایط عصير حل و هوایی مناسب سوق قبل از عمل جراحی
رده‌ای بسیار مناسب برای اردوی تیم كشتي صبای قم است و من وايشان دروازه اندر این دانشپايه طول عمر كورس دور ثمر است که درون استان اردبیل اردوگاه می‌زنیم و این لشكر زبان اردو پيك نيك دستاوردهای بسیاری از مشاهده فنی و تاکتیکی برای تییم واليبال صبای قم داشت.

سرمربی تیم واليبال صبای قم افزود: واليبال استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد ولي هدايت و ضلالت و وسعت بسط دادن داخل این استان نيز مشروط به سمت حمایت جميع جانبه مسئولان استان است که تو این زمینه پروگرام‌ریزی باانسجام و هدفمند نیازمند است که استان اردبیل بتواند درون آینده حرفه ها‌های زیادی مدخل سرپوش کشور داشته باشد.

انتهای پیام/

مرفاوی: صبای قم با بازیکنان جوان به روزهای اوج خود باز می‌گردد

[ad_2]

مرفاوی: صبای قم با کنترل ذهن
 بازیکنان جوان به روزهای اوج خود باز می‌گردد