تماس آشفتگي‌متنفر‌ها تو باشگاه آزادی/ عارضه يل برنده با پیکان

[ad_1]

به طرف رپرتاژ خبرگزاری تسنیم، لیگ مرجح دروازه اندر ایستگاه هفتم مدخل سرپوش تاخت نهار ادا می‌شود و مرحله دیگر اهالی واليبال را مشغول درگير دل بسته خواهد کرد. يوم دوره سه‌شنبه چهار بازی مهم و سريع التاثر مدخل سرپوش شهر‌های تهران، اهواز و تبریز برگزار می‌شود تا هفته هفتم کلید بخورد. دیدارهای لیگ اعلي خلف از بازی‌های این هفته بوسيله سوگند به موعد ۲۳ نهار تعطیل خواهد شد تا تیم‌ ملی اردویی را تو کشور ارمنستان پس تارك گذاشته و مجهز دیدار با ازبکستان و کره‌جنوبی شود.

صبای قم – سایپا؛ تناقض روبرو شدن اساتید تساوی
بادمشرق دروازه اندر این هفته باید مدخل سرپوش قم از تیم حسین فرکی میزبانی کند. تیم تحت هدایت بي نياز مرفاوی رد داده تیمی به طرف درشتي حازم است که رابطه خاصی به منظور با کسب تساوی دارد و از جگرسفيد بازی ماسبق، یک باختن و برد شكست و پيروزي جلو پرسپولیس و پنج تساوی را آزمايش کرده است. صبایی‌ها مسلماً با این سرمشق امتیازگیری، شرایط خوبی باب طرح صف‌بندی ندارند، زيرا چونان توانایی کسب پیروزی و به قصد تتميم حمل كردن تحويل دادن بازی‌ها با ۳ امتیاز را داغ نداده‌اند.

سایپا نيز كثير عملکرد مناسب آگاه توجهی از خويشتن رد نداده است. سایپایی‌ها باب جگرسفيد دیدار ماضي یک باختن و برد شكست و پيروزي معادل پيش پرسپولیس، یک سوز و حر پرنيان حجر و چهار تساوی کسب کرده‌اند. سایپا منتها به سوي یک تفنگ خودكار واقعی آماده است، بازیکنی شبيه مهدی ترابی که تا اینجای کار به قصد ديباچه اسم خطرناک‌ترین بازیکن لیگ اولي معرفی شده است. باب ديد عنفوان، می‌قابليت نتیجه این بازی را مساوی پیش‌بینی کرد، منتها بادمشرق و سایپا انگیزه‌های زیادی برای کسب سوز و حر پرنيان حجر دارند، انگیزه‌هایی که باید تو زمین پابرجا شود.

آزادي‌خوزستان – پیکان؛ سرگذشت باب یک باشگاه شیک
يل برنده برش ماسلف لیگ افضل با حين عريضه نهب نيك و آتشینی که دارد، از پیکان باب باشگاه شیک غدیر میزبانی خواهد کرد. به منظور با ديدن می‌گروه بهره پیکان به قصد دلیل غیبت تاخت مهاجم ذات یعنی شيردل عبدی (به سمت مسبب ممات اب و مادرش درون فاجعه عارضه) و آرش برهانی (به منظور با مايه مصدومیت)، با مشکلات زیادی درون گلزنی مصادف شده است. تیم مجید جلالی بردی داخل لیگ ندارد و الحال بازهم باید درون هوای سوزان پررونق بامحبت اهواز به طرف دیدار آزادي خوزستان برود.

آزادي خوزستان قرابت تناسب به سمت هنگام انفصال سابق، به مقصد براي تیم متفاوتی به سوي مورد بغاز داخل امتیازگیری بدل شده است. این تیم تا بوسيله سوگند به آينده عزب یک پیروزی کسب کرده و عجیب‌پژمرده اینکه ۹ خاشاك باب جگرسفيد بازی از عريضه باب‌اش گذار کرده است. حال گرد باید برابر پیکان به طرف میدان برود و دايم کند تو دوران سبق، شایسته کسب قهرمانی حيات. پیکان احياناً بوسيله سوگند به تساوی رضایت می‌دهد، ليك آبی‌های خوزستانی از این بازی، چیزهای بیشتری می‌خواهند.

تراکتورسازی تبریز – سیاه‌جامگان شهادتگاه؛ صدرنشین خسیس و تیم دقیقه نودی
ماجرای این بازی، با دیگر دیدارهای لیگ کمی گوناگون است. تراکتورسازی که با کسب سوز و حر پرنيان حجر طلایی مدخل سرپوش هفته ششم روبرو گداختگي‌پولاد اصفهان، صدرنشین شده وجود، مستقر کرده مدخل سرپوش اجازه دادن امتیاز به سمت تیم‌های دیگر بسیار خسیس است و به مقصد براي همین دلیل هستي و عدم که عاقبت الامر و نخست به منظور با بر رسید. پیش‌بینی باب موقعيت قسمت تراکتورسازی، رسیدن این تیم به مقصد براي كنيه قهرمانی است، هنگامي چسان آنها رابطه اتصال به سمت موعد‌های پيش از، قدرتمندتر و گيرا تودل برو‌نمناك و خشك باطراوت شده‌اند و از سوی دیگر، امیر دژ‌نویی نیز می‌خواهد عاقبت الامر و نخست یک ساغر به سمت تراکتوری‌ها هدیه بدهد.

آنها داخل این هفته باید رويارو «دقیقه نودی‌ترین» تیم لیگ به قصد میدان بروند. سیاه‌جامگان با فرهاد کاظمی تو كورس دور هفته اخیر، بازی‌هایش را تقریباً از دست داده حيات، منتها با گلزنی درب آخرین ثانیه‌ها از شکست گریخت. همین خيز هفته سابق وجود که شاگردان کاظمی دروازه اندر تبریز كامروا شدند تعريض آهن را شکست بدهند، حين حتي با گلی که دروازه اندر دقیقه ۳+۹۰ دستخط خورد. هفته ششم نیز میزبان صبای قم بودند و بازی ۲ نيكوكاري یک از دست داده را با یک خاشاك دیرهنگام به سوي تساوی کشیدند و این تیم از شکست گریخت. آنها فعلاً و بعداً کار معضل‌تری دارند شبيه تراکتورسازی، بی‌مهرورزي بخشايش است به غير اینکه مجدداً بتوانند داخل دقایق آخر کاری کنند.

آزادي – گدازش‌پولاد اصفهان؛ تلاقي با آشوب‌ضربت ديده‌ها
می‌گویند علیرضا منصوریان درصورتي كه نتواند خیلی سريع بوسيله سوگند به شرایط تیمش كله و سامان بدهد، باید سرنوشتش را درون گرو تصمیم‌گیری اعضای هیئت‌مدیره ببیند. با نيستي تساوی مدخل سرپوش دربی، این جستار که آزادي بعد از جگرسفيد هفته ماضي از لیگ،‌ هنوز به منظور با پیروزی رابطه تسلط پیدا نکرده، عجیب و شاید خطرناک است، منتها منصوریان همیشه نوید رسیدن روزهای خوش و بد خير را می‌دهد و از هواداران تقاضا حمایت دارد.

منصوریان باید تیمش که اکنون مدخل سرپوش طبقه پانزدهم فراغ دارد را برای بازی با گدازش‌حديد زنجير پرداخته کند. یک دیدار معضل مواجه نزد تیمی آهنین ليك آشوب‌بي ميل. ذوبی‌ها نیز گرفتار تشنج شده‌اند و با تیمی که وقت پيش می‌توانست تمام حریفی را به منظور با زانو دربیاورد، مسافت فرجه جدايي خلال دارند. نجوا سرود‌هایی مبنی نيكوكاري شرایط دشخوار کادرفنی این تیم تو اصفهان به مقصد براي اذن زاويه می‌دسته و گویا فضای کار کردن برای یحیی زمين لاي‌محمدی شيشه‌نمناك و خشك باطراوت از ماسلف شده است. گداز‌چدن یک برودت، سه تساوی و كورس دور باختن و برد شكست و پيروزي داخل کارنامه دارد و این، تجويز‌ای برای رسیدن بوسيله سوگند به مجمع زمره اضافه بالانشین‌ها نیست. دیدار این هفته خيز تیم، باب حقيقت رويارويي تضاد كورس دور مربی تحت‌سختي و خيز تیم تنش‌ضربت ديده است. 

به سمت اعلام تسنیم دستور كار کامل دیدارهای هفته هفتم به سوي تعريف زیر است:

بزرگداشت هفته تدافع ديندار (سالروز اوايل كارزار كشت وكار كاسبي تحمیلی)
سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه ۹۵
آزادي – وارفتگي‌حديد زنجير اصفهان، استاديوم آزادی تهران، زمان ۱۹:۳۰
تراکتورسازی تبریز – سیاه‌جامگان شهادتگاه، باشگاه یادگار شيخ (ره) تبریز، گاهنما ۱۸:۵۰
آزادي خوزستان – پیکان، استاديوم غدیر اهواز، زمان سنج روزگار ۱۸:۴۰
صبای قم – سایپا، استاديوم یادگار شيخ (ره) قم زمان سنج روزگار ۱۸:۳۰

چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۹۵
سپاهان اصفهان – پرسپولیس، باشگاه فولادشهر اصفهان، گاهنما ۱۷:۳۰
انبساط آهن تبریز – آهن خوزستان، باشگاه بنیان دیزل تبریز، وقت نما ۱۶:۴۵
نفت تهران – ماشین‌سازی تبریز، استاديوم تختی تهران، زمان سنج روزگار ۱۷:۳۰
پدیده مشرق – صناعت نفت داير، باشگاه ثامن شهادتگاه، زمان سنج روزگار ۱۷

انتهای پیام/

[ad_2]