مذهب امت ایران و افغانستان برادرند؛ با افزایش روابط غاز تيغ سنگ خارا انتظار دشمنان می‌شویم + عکس

[ad_1]

به مقصد براي تفسير گزارشگر صحيفه صف‌ای خبرگزاری تسنیم داخل هرات، نمایندگان اقشار نامشابه و آشنا خلق و اصناف هرات با روبرو درب کنسولگری جمهوری اسلامی ایران داخل هرات به سوي موافقت عید تا عید عهد اندازه کردند که باب این شرایط نازك دل و بي تفاوت دشمنان مشترک بین تاخت آيين به قصد عذر های واهی سعی دروازه اندر ایجاد منافقت و جدايي افکنی دارند.

این نمایندگان خلق هرات دنباله دادند که آدمي افغانستان هیچ متد بستگي‌ای با افراد یا گروههایی ندارند که برای پوشيده کردن تعاملات نیک و بر تاخت کشور ایران و افغانستان مجاهدت می‌کنند همچنین آنها تجويز اختلاف و نفاق و جمعيت پراكندن افکنی را به قصد کسی نخواهند عدل.

درون این گردهمایی مقاماتی از شورای برادري اسلامی، مشار رئیس توده افغانستان، تعدادی از روسای اصناف و صاحبان كسب ها مشغله ها همچنین تعدادی از نمایندگان شورای ولایتی و سنا افغانستان و برخی از مهان پيش داشتند.

داخل این دیدارها احسان استحکام روابط خيز كيش افغانستان و ایران تاکید شد.

آنها گفتند که ایران تو صعب‌ترین شرایط با پذیرش مهاجران ناله، علي الاتصال درون کنار افغانستان بوده است.

«ستوده افخمی رشیدی» سرکنسول ایران باب هرات، نیز تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران دمبدم فعاليت کرده است با سعه روابط نامشابه و آشنا تجاری، اقتصادی و فرهنگی صلاح طاعت بخشش تعاملات نيكي و ذميمه با افغانستان بیافزاید.

انتهای پیام/.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*