همایش ائمه جمعيت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج داخل استان لرستان برگزار شد

[ad_1]

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد

به مقصد براي خبر خبرگزاری تسنیم از شاداب آبرومند‌سالم بسامان همایش سالاسال ائمه جمعيت، فرماندهان پایگاه‌های استقامت و هیئت‌امنای نمازخانه ها نيمروز امروز مشاوره پیش از ازدواج
داخل حسینیه عاشقان ثارالله گند ناحیه شاداب آبرومند‌مترقي تندرست با عند وزیر سابق تربيت و جزو مجموعه تشخیص صلاح جويي ديسيپلين آراستگي برگزار شد.

ژنرال حبیب‌آفريدگار توکلی درون این همایش اظهار داشت: امروز ۳۱ مردادماه همزمان روبرو شونده است با تصادف تاریخی که داخل دوازده ماه) ۱۳۴۸ مسجدالاقصی وساطت كردن ازطريق رژیم صهیونیستی اخگر ضربت ديده شد.

وی افزود: پاخيره زن به قصد پیشنهادی که جمهوری اسلامی ایران داشت، این وقت و شب وساطت ميانجيگري ____________كردن اداره کنفرانس اسلامی بوسيله سوگند به‌گاه مسجدها نامگذاری شد و دروازه اندر اداره بسیج این سرافرازي را داریم که این زمان مهتر رهبر ممتاز به منظور با كنيه بنلاد بسیج مسجدها و برزن ها نامگذاری شده است.

جانشین جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
سپهسالار رژيمان قرب ابوالفضل(ع) استان لرستان خطاب کرد: هرساله تو این يوم دوره همایشی با نزديك ارکان مسجدها، پيشوا جمعيت، کانون فرهنگی مسجدها، خادمان، فرماندهان پایگاه‌های طاقت برگزار می‌شود.

وی منظور آرمان از برگزاری این همایش را حتي‌افزایی تمرین های خود شناسانه
ارکان مسجدها برای فعالیت بیشتر دانست و آغاز کرد: برای فعالیت بیشتر و بهتر فرهنگی دروازه اندر مسجدها و ربايش جوانان به سمت جهت کانون‌های فرهنگی و پایگاه‌های بسیج این همایش برگزار می‌شود تا جمعاً با یک مقصود به قصد طرف ایجاد شوق و نشاط و اجرای دستور كار‌های فرهنگی دلپذير و سنجش با آسیب‌های اجتماعی قدم برداریم.

سپاهبد توکلی بیان کرد: این همایش با همکاری موسسه نظم و ترتيب اوقاف و امور خیریه، تبلیغات اسلامی، قرارگاه اقامه صلات، بسیج برزن ها و نمازخانه ها و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری برگزار شد.

به سمت اعلام تسنیم دروازه اندر پایان این همایش تعدادی از ائمه مجلس، سپهسالار پایگاه‌های فايق، هیئت‌امنا و کانون‌های فرهنگی اولي تجلیل شدند.

انتهای پیام/

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد

[ad_2]

همایش ائمه جماعت و فرماندهان پایگاه‌های بسیج در استان لرستان برگزار شد